Select Page


winkler: Na mróz i chłód – przygotowanie do zimy


 

Aby również jesienną i zimową porą transport towarów przebiegał sprawnie, właściciele pojazdów użytkowych powinni zawczasu przygotować swój park samochodowy do zimy, co pozwoli im uniknąć później niepotrzebnych przestojów. Pomoże w tym firma winkler, oferując atrakcyjne produkty zimowe – od akumulatorów, poprzez łańcuchy śniegowe, aż po niezamarzający płyn do spryskiwacza szyb.

Przewidywać jest lepiej niż mieć później kłopoty – to powiedzenie dotyczy także kwestii przygotowania do zimy. Bowiem jeżeli pojazdy i kierowcy są w maksymalnym stopniu przygotowani do nadchodzącej pory roku, to mróz i chłód nie będą stanowiły przeszkody dla sprawnych przewozów towarów.

Firma winkler, jako specjalista od pojazdów użytkowych, oferuje oprócz bogatego asortymentu ponad 100 000 części zamiennych i części akcesoryjnych także szeroką paletę produktów do wyposażenia na zimę. Zamówienia, obejmujące akumulatory rozruchowe, łańcuchy śniegowe, ogrzewania postojowe, artykuły oświetleniowe, niezamarzające płyny do chłodnic i spryskiwaczy szyb, a także obuwie i kurtki zimowe, są realizowane przez firmę winkler w sposób szybki i niezawodny, z wykorzystaniem serwisu dostaw ekspresowych. Dzięki temu właściciele pojazdów otrzymują wszystkie potrzebne artykuły od jednego dostawcy i mogą skutecznie przygotować do zimy zarówno ciężarówki, jak i autobusy.

Zawsze gotowe do użycia – akumulatory i urządzenia wspomagające rozruch

Pierwszorzędnie przygotowany akumulator umożliwi rozruch silnika nawet przy bardzo niskich temperaturach ujemnych.  Gdyby była potrzebna wymiana, to akumulatory marki winkler, bezobsługowe i odporne na wstrząsy zgodnie z normami EN, odznaczające się najwyższą pojemnością ładowania oraz najmniejszym samorozładowaniem, są natychmiast gotowe do uruchomienia silnika. Wszystkie typy od pojemności 88 Ah są oferowane w wersjach Heavy Duty lub Super Heavy Duty. Akumulatory są objęte 24-miesięczną gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne. Dystrybutor części do pojazdów użytkowych oferuje zoptymalizowany pod kątem wydajności akumulator nowej generacji o pojemności 230 Ah, specjalnie przeznaczony do autobusów. Gwarantuje on jeszcze większy prąd zimnego rozruchu oraz stabilność cykli. Do profesjonalnego ładowania akumulatorów oraz do wspomagania rozruchu przewidziano szeroki asortyment testerów akumulatorów, urządzeń wspomagających rozruch oraz akumulatorów rozruchowych.

Lekki lub ciężki – właściwy łańcuch śniegowy do każdego zastosowania
Zimą, ze względu na lód i śnieg lub uregulowań prawnych w Austrii, łańcuchy śniegowe powinny być na wyposażeniu każdego pojazdu użytkowego.  Asortyment przygotowany przez firmę winkler obejmuje łańcuchy śniegowe do każdego zastosowania: od obracanego, czworokątnego łańcucha zamykającego do lekkich i ciężkich pojazdów ciężarowych, aż po komfortowy łańcuch strzemiączkowy, zapewniający najlepszą trakcję, trwałość i boczne prowadzenie.  Wszystkie łańcuchy śniegowe oferują, oprócz łatwego i szybkiego montażu, także bardzo dobre utrzymywanie się na oponie, najwyższy komfort toczenia, przyjemną cichobieżność oraz długą żywotność.


Zawsze być dobrze widzianym, w ciągu krótkich dni i długich nocy
Kierowcy poruszający się bez sprawnie działającego oświetlenia narażają na niebezpieczeństwo zarówno siebie, jak i innych uczestników ruchu. Dotyczy to szczególnie jazd w miesiącach, w których ciemności szybko zapadają. Jeżeli podczas przygotowywania pojazdu okaże się konieczność przywrócenia sprawności oświetlenia, to światła tylne marki winkler są właściwym wyborem na wymianę. Obszerna oferta, skierowana do najważniejszych pojazdów ciężarowych Mercedes, MAN, Iveco, Renault i Scania, stanowi korzystną cenowo alternatywę wobec produktów znanych marek. Dzięki współpracy w renomowanymi producentami europejskimi, wszystkie światła odpowiadają najnowszym technicznym standardom. Wśród asortymentu proponowanego przez firmę winkler można znaleźć także odpowiednie żarówki do wożenia na zapas w pojeździe. Ponadto artykuły dodatkowego oświetlenia, jak światła LED do jazdy dziennej, reflektory robocze lub reflektory świateł drogowych, zapewniają w każdej sytuacji na drodze lub w pracy optymalne warunki oświetleniowe oraz większe bezpieczeństwo.

Płyn do chłodnic oraz niezamarzający płyn do spryskiwacza szyb Chemasol
Zastosowanie naszego płynu do chłodnic zapewnia optymalną ochronę układu chłodzenia przez cały rok. Mniejsze jest powstawanie osadów wapnia, ognisk korozji i pienienie, a cały układ chłodzenia i wszystkie elementy stykające się z płynem, jak również silnik są skutecznie chronione. Są to produkty o wysokiej jakości, gwarantujące optymalną konserwację oraz dużą trwałość.

W czasie pory zimowej w stałym użyciu są wycieraczki i spryskiwacze szyb. Przejrzystość szyb w zimowe dni zapewnią tutaj nie tylko nowe pióra wycieraczek, ale także niezamarzający płyn do spryskiwacza szyb Chemasol, który w postaci koncentratu gwarantuje ochronę przed zamarzaniem do -60°C. Nie niszczy on lakieru i szyb z poliwęglanu, nadaje się do stosowania dla wszystkich szyb samochodów osobowych i ciężarowych.Już teraz zamów rekomendowane części na zimę
Dokładnie z nadejściem zimnej pory roku firma winkler przygotowała na początek października atrakcyjną ofertę związaną z przystosowaniem pojazdu i kierowcy do zimy. Korzystając z przewijanego online prospektu, dostępnego na stronie www.winkler.de, właściciele pojazdów użytkowych mogą szybko wybrać potrzebne artykuły sezonowe i zamówić je w oddziałach winkler.

winkler – solidny partner na wszystkie pory roku
Stosowna część zamienna w odpowiedniej chwili na właściwe miejsce – ponad 100 000 części, dostępnych w dwóch największych w Europie magazynach centralnych, pozwala zaopatrywać klientów firmy winkler zawsze w najlepszy sposób. Zamówione towary są dostarczane na czas przez serwis dostaw ekspresowych. Ponad 360 doradców na świecie zajmuje się profesjonalną identyfikacją części, jak również kompetentnymi konsultacjami.

Adresy oddziałów, prospekt online „Solidne części – promocje jesienno-zimowe“ oraz inne informacje są dostępne na stronie www.winkler.de.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.