Select Page


winkler: Najlepsze zawieszenie-od ponad 100 lat


 

W dziedzinie resorowania pojazdów ciężarowych, przyczep czy autobusów specjaliści firmy winkler znają się na rzeczy. Dysponując ponad stuletnim know-how firma udziela pomocy klientom podczas wyszukiwania odpowiedniego resoru lub miecha zawieszenia, względnie właściwego amortyzatora.

Sprawne elementy resorowania i amortyzacji przyczyniają się znacznie do zachowania bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dzięki ścisłej współpracy ze wszystkimi wiodącymi producentami i dostawcami na pierwszy montaż, firma winkler może zaoferować pierwszorzędny wybór. Obszerny asortyment resorów jest bardzo urozmaicony, także bogata jest paleta miechów zwieszenia pneumatycznego i amortyzatorów, obejmująca kompletną ofertę dla autobusów, pojazdów ciężarowych oraz naczep.

Elementy zawieszenia we wszystkich prawie aplikacjach dostępne od ręki
Resor piórowy jest tradycyjnie zasadniczym produktem asortymentu. Około 2000 różnych resorów i piór resorów do prawie każdego zastosowania jest dostępnych w dwóch największych centralnych magazynach resorów w Europie, zlokalizowanych w Kassel i Ulm. Wszystkie resory zostały wyprodukowane i sprawdzone według normy DIN 2094 i spełniają wymogi jakości wyposażenia na pierwszy montaż. Na stanie magazynowym są także odpowiednie akcesoria. Firma winkler wspiera swoich klientów nadzwyczaj szeroką ofertą produktów, od strzemion resorów, śrub i sworzni, poprzez tuleje metalowo-gumowe i tulejki do wspawania, aż po specjalne części do najróżniejszych zespołów zawieszeń.

Dzięki bliskiej współpracy z wszystkimi wiodącymi producentami wyrobów markowych, firma dysponuje najbardziej aktualną ofertą elementów do zawieszenia pneumatycznego, obejmującą ponad 340 różnych wersji, gotowych do natychmiastowej wysyłki. Ponadto asortyment zawieszeń pneumatycznych obejmuje markę winkler, która odznacza się szczególnie korzystną relacją jakości do ceny.

Doradcy firmy winkler pomagają klientom przy identyfikacji właściwej cześci. Dysponując odpowiednią wiedzą znajdują szybko potrzebną cześć zamienną, która dostarczana jest do klienta jeszcze tego samego dnia regionalnym transportem dziennym lub w ciągu 24 godzin za pośrednictwem kuriera lub ekspresu nocnego.

Stuletnia tradycja – winkler i winkler Polska
Grupa winkler jest jednym z wiodących dystrybutorów części zamiennych do pojazdów użytkowych w Europie. Ponad 1000 zatrudnionych osób wypracowało w roku 2010 obrót na poziomie prawie 270 milionów euro. 360 doradców zapewnia w ponad 20 oddziałach indywidualną obsługę właścicieli pojazdów użytkowych, warsztatów oraz przedsiębiorstw autobusowych. Dojrzała koncepcja logistyczna gwarantuje optymalnie szybkie dostawy towaru pochodzącego z jednego z dwóch największych w Europie magazynów centralnych, dysponujących ponad 100 000 częściami do pojazdów użytkowych. Firma winkler została założona w roku 1901.

Od 2007 roku winkler Polska dostarcza z Czeladzi koło Katowic części do pojazdów użytkowych i wyposażenia warsztatów do klientów w całej Polsce.

Szczegółowe informacje o firmie winkler, jej oddziałach i specjalistach w zakresie pojazdów użytkowych oraz informacje o usługach serwisowych dostępne są w języku polskim na stronie www.winkler.de.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.