Select Page


winkler: nowa seria narzędzi


 

Od listopada będzie dostępna pierwsza seria narzędzi marki winkler. Specjalista w dziedzinie części zamiennych do pojazdów użytkowych, jakim jest firma winkler, oferuje wszystko, co jest potrzebne do szybkiego i precyzyjnego wykonywania napraw, od szerokiego asortymentu narzędzi ręcznych, po całe wózki warsztatowe.

Warsztaty specjalizujące się w naprawach pojazdów użytkowych stawiają narzędziom wysokie wymagania. Tylko produkty wysokiej jakości wytrzymują najtrudniejsze warunki użytkowania i zapewniają bezkolizyjny przebieg naprawy. Narzędzia ręczne winkler zostały stworzone specjalnie do takich celów. Asortyment obejmuje młotki, szczypce, płaskie klucze oczkowe oraz innowacyjne klucze oczkowe z grzechotką „4 w 1”. Firma oferuje również kompletnie wyposażony wózek warsztatowy marki winkler z sześcioma wyjmowanymi szufladami.

Narzędzia ręczne marki winkler są produkowane w Niemczech pod stałą kontrolą jakości oraz z zachowaniem ścisłych norm ochrony środowiska.  Precyzyjną obróbkę narzędzi i ich wyjątkową trwałość zapewniają elektrotermiczne procesy kucia, specjalne metody hartowania oraz zaawansowane technologie szlifowania i wykończenia powierzchni. Zastosowanie stali pochodzącej z niemieckich walcowni gwarantuje optymalne właściwości materiału. Narzędzia marki winkler odznaczają się nie tylko wysokim poziomem jakości, ale także bardzo dobrą relacją ceny do jakości.

Rodzina produktów winkler rozrasta się
Asortyment produktów marki winkler jest stale rozbudowywany. Obecnie obejmuje cały szereg części, od tarcz i okładzin hamulcowych, poprzez filtry powietrza i filtry kabinowe, aż po akumulatory rozruchowe. Wszystkie artykuły odznaczają się wysoką jakością i są korzystną cenowo alternatywą do produktów znanych marek.

Informacje na temat nowej serii narzędzi będzie można znaleźć w listopadowym wydaniu gazetki z ofertą promocyjną „Solidne części” lub bezpośrednio u doradcy w oddziale firmy winkler.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 9 lat temu.