Select Page


winkler: Nowość – pompy wody


 

Od tej chwili również pompy wody należą do asortymentu produktów handlowych marki winkler. Pompy wody marki winkler, przeznaczone do wszystkich popularnych pojazdów ciężarowych i autobusów, odznaczają się jakością pierwszego wyposażenia i są dostępne we wszystkich oddziałach firmy winkler.

Produkty marki winkler spełniają wysokie wymagania jakościowe. Odnosi się to również do pomp wody, których produkcja jest pod ścisłą kontrolą – od momentu przyjęcia poszczególnych podzespołów, poprzez badanie 100-procentowej szczelności, sprawdzanie podczas różnych zastosowań oraz podczas testów praktycznych i na stanowiskach badawczych.

Produkcja odbywa się w zakładzie renomowanej firmy niemieckiej, która dysponuje wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą z dziedziny pomp wody. Know-how oraz zastosowanie wysokiej jakości komponentów i materiałów stanowią gwarancję nadzwyczajnej i nieprzemijającej jakości klasy premium „Made in Germany“.

Ostatnia nowość w rodzinie produktów z logo firmy winkler odznacza się dodatkowo znakomitą relacją jakości do ceny. Wszystkie pompy wody są już dostępne i niezwłocznie dostarczane do klienta za pośrednictwem innowacyjnego systemu logistycznego firmy winkler.

Asortyment marki winkler poszerza się
Firma winkler, jako specjalista w dziedzinie pojazdów użytkowych, oferuje pełny asortyment części, obejmujący zarówno produkty znanych producentów markowych, jak i produkty własnej marki handlowej, które stanowią korzystną cenowo alternatywę przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Paleta produktów marki winkler jest konsekwentnie poszerzana i obejmuje już m.in.: tarcze i klocki hamulcowe, filtry powietrza, filtry kabinowe, akumulatory i narzędzia.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 6 lat temu.