Select Page


winkler: Rozszerzony asortyment klocków do hamulców tarczowych


 

Nowe typy klocków do hamulców tarczowych rozszerzają asortyment marki winkler. Dostępne do wszystkich typów pojazdów użytkowych – od pojazdów dostawczych, poprzez pojazdy ciężarowe i naczepy, aż po autobusy.

Już od dawna klocki hamulcowe marki winkler odznaczają się optymalną skutecznością hamowania oraz długą żywotnością. Obecnie 15 nowych typów klocków z różnymi mieszankami materiału ciernego uzupełniło asortyment, który w ten sposób objął wszystkie typy pojazdów użytkowych – od pojazdów dostawczych, poprzez pojazdy ciężarowe i naczepy, aż po autobusy.

Klocki hamulcowe marki winkler sprawdzają się szczególnie w obszarach wysokich temperatur pracy, zapewniając dużą siłę hamowania. Skuteczność siły hamowania została potwierdzona w licznych testach.

Wszystkie oferowane klocki hamulcowe winkler przeszły wszechstronne testy i uzyskały homologację unijną ECE R90. Dzięki temu zapewniona jest ich niezmienna jakość oraz zagwarantowane bezpieczeństwo.

Cechą charakterystyczną nowych klocków hamulcowych, przeznaczonych specjalnie do pojazdów ciężarowych, autobusów i naczep, jest zastosowanie na materiale ciernym warstwy koloru zielonego, tzw. „Green coating”, która zapewnia dobrą efektywność hamowania po wymianie klocków, także bez efektu „docierania”.

Przegląd zalet produktu:
– przeznaczenie do wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych
– jakość pierwszego wyposażenia w korzystnych cenach
– bardzo dobre osiągi i trwałość
– przetestowane i homologowane zgodnie z dyrektywą ECE R90
– zestawy naprawcze razem z wyposażeniem montażowym

Doradcy firmy winkler chętnie poinformują szczegółowo o nowościach w asortymencie winkler. Numery telefonów i adresy oddziałów dostępne są na stronie internetowej www.winkler.de


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.