Select Page


winkler: Solidne przygotowanie do sezonu zimowego


 

Nie ma nic bardziej denerwującego, gdy w mroźny poranek pojazd nie daje się uruchomić lub z powodu braku wyposażenia zimowego nie jest gotowy do jazdy. Aby uniknąć niepotrzebnych przestojów, trzeba zawczasu przygotować park samochodowy do zimy. Firma winkler, jako specjalista od pojazdów użytkowych, oferuje swoim klientom oprócz bogatego asortymentu ponad 100 000 części zamiennych i części akcesoryjnych także szeroką paletę produktów do wyposażenia na zimę. Począwszy od akumulatorów rozruchowych, łańcuchów śniegowych, ogrzewania postojowego i artykułów oświetleniowych, aż po niezamarzające płyny do chłodnic i spryskiwaczy szyb – wszystko to firma winkler dostarcza szybko i niezawodnie, umożliwiając kierowcom i pojazdom stawienie czoła zimnej porze roku.

Płyn do chłodnic oraz niezamarzający płyn do spryskiwacza szyb Chemasol

Zastosowanie naszego płynu do chłodnic zapewnia optymalną ochronę układu chłodzenia przez cały rok. Mniejsze jest powstawanie osadów wapnia, ognisk korozji i pienienie, a cały układ chłodzenia i wszystkie elementy stykające się z płynem, jak również silnik są skutecznie chronione. Są to produkty o wysokiej jakości, gwarantujące optymalną konserwację oraz dużą trwałość.

Przejrzystość szyb w zimowe dni zapewni niezamarzający płyn do spryskiwacza szyb Chemasol, posiadający certyfikat DEKRA, który w postaci koncentratu gwarantuje ochronę przed zamarzaniem do -60°C. Nie dopuszcza on do zamarznięcia układu spryskiwacza szyby i czyści skutecznie zabrudzoną szybę przednią. Koncentrat nie niszczy lakieru i szyb z poliwęglanu, nadaje się do stosowania dla wszystkich szyb samochodów osobowych i ciężarowych.


Akumulatory rozruchowe winkler i urządzenia do ładowania akumulatorów

Akumulatory marki winkler, odporne na wstrząsy zgodnie z normami EN, odznaczają się najwyższą pojemnością ładowania oraz najmniejszym samorozładowaniem i są natychmiast gotowe do rozruchu silnika. Wszystkie typy od pojemności 88 Ah są dostarczane w wersjach Heavy Duty lub Super Heavy Duty. Akumulatory są objęte 24-miesięczną gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne. Firma winkler oferuje specjalnie dla autobusów akumulator rozruchowy o zoptymalizowanej wydajności, charakteryzujący się podwyższoną zdolnością zimnego rozruchu oraz stabilnością cykli. Zapewnia on zasilanie napięciem urządzeń pokładowych bez pogorszenia możliwości rozruchu silnika. Oprócz akumulatorów firma przygotowała obszerny asortyment profesjonalnych urządzeń do wspomagania rozruchu i ładowania akumulatorów.

Profesjonalne łańcuchy śniegowe

Asortyment przygotowany przez firmę winkler obejmuje łańcuchy śniegowe do każdego zastosowania: od obracanego, czworokątnego łańcucha zamykającego do lekkich i ciężkich pojazdów ciężarowych, poprzez komfortowy łańcuch do szybkiego montażu zapewniający doskonałą trakcję, aż po opatentowany łańcuch o wysokiej wytrzymałości, przeznaczony do najcięższego terenu i ekstremalnych warunków zimowych. Wszystkie łańcuchy śniegowe zapewniają dobrą przyczepność, łatwy i szybki montaż, najwyższy komfort toczenia, cichobieżność oraz długą żywotność.Specjalna oferta promocyjna na produkty sezonu jesiennego i zimowego
Na rozpoczęcie zimnej pory roku firma winkler oferuje od początku października specjalne produkty związane z przystosowaniem pojazdów do zimy. Klienci firmy winkler mogą skorzystać z wybranych artykułów sezonowych, oferowanych po korzystnej cenie, dzięki czemu mają możliwość przygotowania zawczasu swojego parku samochodowego do zimy.

winkler – solidny partner na wszystkie pory roku

Stosowna część zamienna w odpowiedniej chwili we właściwym miejscu – ponad 100 000 części dostępnych w dwóch największych magazynach centralnych w Europie pozwala na odpowiednie zaopatrywanie klientów. Wysoka dostępność części zamiennych oraz innowacyjna koncepcja magazynowa i logistyczna gwarantują szybkie dostawy. Ponad 350 doradców firmy winkler na świecie zajmuje się profesjonalną identyfikacją części, jak również kompetentnymi konsultacjami.

Zainteresowani mogą skorzystać w każdym oddziale firmy winkler z obszernych konsultacji na temat produktów winkler oraz ich zalet. Adresy oddziałów firmy winkler oraz dalsze informacje dostępne są na stronie www.winkler.de.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.