Select Page


Winkler: Środki do czyszczenia marki Chemasol


 

Firma Winkler oferuje na prawach wyłączności szeroką gamę produktów Chemasol do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów oraz warsztatów. Oferta obejmuje oprócz produktów do konserwacji i montażu, jak środek do czyszczenia hamulców, odrdzewiacz lub smar w sprayu, także środki do czyszczenia i pielęgnacji, w tym środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych, środki do czyszczenia tapicerki lub usuwania graffiti, specjalne środki do czyszczenia urządzeń w zakładach i warsztatach oraz produkty do ochrony i pielęgnacji skóry rąk.

Wszystkie produkty są silne w działaniu, bardzo skuteczne i wydajne. Ponadto w przeważającej części nie są to produkty standardowe, lecz stworzone specjalnie do określonych zastosowań, jak na przykład do czyszczenia pojazdów z zewnątrz, czy do czyszczenia posadzki w warsztacie.

Środki do konserwacji i produkty montażowe oszczędzają przede wszystkim czas i koszty. Przykładowo, środek do czyszczenia hamulców może być wykorzystywany w celu szybkiego i skutecznego odtłuszczenia elementów układu hamulcowego, co pozwala optymalnie je przygotować do dalszej naprawy. Za pomocą produktów czyszczących, jak środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych lub samochodowy szampon, można ponownie nadać pojazdom blask, co przyczyni się także do wydłużenia okresu użytkowania.

Zanieczyszczenia olejem lub smarem, ale także resztki farby i lakieru, mogą przyczepić się do rąk w sposób trudny do usunięcia. Dogłębne czyszczenie skóry wymaga zastosowania intensywnych w działaniu produktów, które stworzą jednocześnie ochronę dla skóry rąk przed ponownym przywieraniem smaru. Po oczyszczeniu skóra powinna zostać poddana pielęgnacji, aby zachowała swoją elastyczność i była chroniona przed popękaniem oraz zaczerwienieniem. Godnym polecenia w tym względzie jest seria środków do czyszczenia skóry rąk, obejmująca również produkty do pielęgnacji, które powinny być stosowane do ochrony przed agresywnymi czynnikami już przed przystąpieniem do pracy. Korzystając z bezpłatnie dostępnego Planu ochrony skóry rąk środkami Chemasol otrzymujecie Państwo informację, który środek do czyszczenia daje najszybsze rezultaty i przez to jest praktycznym pomocnikiem w codziennej pracy.

Produkty marki Chemasol są wytwarzane wyłącznie w Niemczech i podlegają regularnej kontroli swojej skuteczności podczas wyczerpujących testów praktycznych. Do produkcji zostały użyte tylko najlepsze surowce, które odpowiadają aktualnym uwarunkowaniom ochrony środowiska.

Wszystkie produkty marki Chemasol są dostępne wyłącznie w firmie Winkler. Przejrzystą prezentację całej palety produktów oraz cenne wskazówki aplikacji znajdą Państwo w aktualnym katalogu „Wyposażenie warsztatów i zakładów”. Katalog ten oraz Plan ochrony skóry rąk środkami Chemasol można uzyskać we wszystkich oddziałach firmy Winkler.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.