Select Page


winkler uzupełnia serię katalogów produktów o katalog części zamiennych do pojazdów DAF i Scania


 

Klienci firmy winkler wysoko cenią sobie katalogi winkler, ponieważ odznaczają się one nie tylko dużą praktycznością, ale także atrakcyjną prezentacją rozmaitego asortymentu winkler.  Aktualną nowością wydawniczą jest liczący 584 strony katalog „Części zamienne do DAF i Scania”, który od marca jest dostępny we wszystkich oddziałach dystrybutora części do pojazdów użytkowych.

Nowy katalog „Części zamienne do DAF i Scania” ze swoimi 584 stronami uzupełnia istniejącą serię katalogów o wartościową pozycję. Klientom firmy winkler, którzy użytkują ciągniki marki DAF lub Scania, katalog ten ułatwi identyfikację właściwej części.

W podzielonym na osiem rozdziałów wydaniu zamieszczono 2200 artykułów do pojazdów serii DAF LF 45, CF 85, XF 95, XF 105, jak również Scania 4, P/R/T oraz R. Pogrupowane według serii rozdziały zawierają części zamienne do silników, układów napędowych, kabin, osi, hamulców, układu kierowniczego i nadwozia, a także elementy zewnętrzne kabiny. Ponadto osobny rozdział poświęcono uniwersalnemu wyposażeniu pojazdu oraz akcesoriom, od akumulatorów po nawigacje.  

Wskazówki i porady

W nowym katalogu do pojazdów DAF i Scania umieszczono cenne wskazówki dotyczące identyfikacji pojazdu oraz porady na temat wałów napędowych, napędu dodatkowego, wymiany oleju oraz doboru właściwych żarówek.  Tym samym klienci otrzymują wszechstronny przegląd części potrzebnych do danej naprawy oraz możliwość dokonania trafnych zamówień.

Zestawienie katalogów winkler

Nowy katalog „Części zamienne do DAF i Scania“ stanowi uzupełnienie serii katalogów produktów, do której należą także katalogi „Części zamienne do Mercedes-Benz Atego, Axor i Actros“ oraz „Części zamienne do MAN TGL, TGM, TGA, TGX i TGS“. Oprócz katalogów odnoszących się do modeli pojazdów, firma winkler oferuje od wielu lat także katalogi branżowe z takich dziedzin jak: „Podwozie i hamulce”, „Oświetlenie i podzespoły elektryczne”, „Kabina kierowcy, silnik i napęd” oraz katalogi produktów specjalnych, jak hydraulika lub części zamienne do cystern. Firma specjalizująca się w dystrybucji części do pojazdów użytkowych, dysponując obecnie 13 katalogami, jest w stanie sprostać codziennym i niecodziennym potrzebom warsztatów samochodowych, zakładów autobusowych i właścicieli pojazdów.
Katalog „Części zamienne do DAF i Scania” oraz pozostałe katalogi są dostępne bezpłatnie we wszystkich oddziałach firmy winkler. Można je również zamówić na stronie www.winkler.de


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.