Select Page


winkler: Węże do chemikaliów i silosów


 


Produkty marki winkler cieszą się dużą popularnością z uwagi na połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Obecnie ten asortyment został poszerzony o wysokogatunkowe węże do chemikaliów i silosów.
Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym, węże są wytwarzane przez renomowanych, doświadczonych producentów w jakości odpowiadającej pierwszemu montażowi oraz podlegają stałym kontrolom.

Węże do silosów

Na węże tłoczne do silosów są stosowane węże trudnościeralne z warstwą wewnętrzną zarówno czarną, jak i białą. W magazynach są dostępne węże w popularnych średnicach o grubościach ścianki od 9 mm do 11 mm.

Węże o różnym przeznaczeniu i ich własności:
Wąż do silosów do przesyłu cementu, czarny: warstwa wewnętrzna bardzo odporna na ścieranie, elektrycznie przewodząca; wkłady z kordu tekstylnego z nitką miedzianą; warstwa zewnętrzna odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Wąż do przesyłu granulatów, jasny: warstwa wewnętrzna jasna, bardzo odporna na ścieranie, nadaje się do suchych, beztłuszczowych środków spożywczych; mieszanka warstwy zgodna z wymaganiami FDA 177:2600; wkłady tekstylne z nitką miedzianą; warstwa zewnętrzna odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne

Węże do chemikaliów
W przypadku tych węży, chodzi o węże uniwersalne wykonywane na rdzeniu, służące do przesyłania oraz odsysania kwasów, zasad, ketonów, aldehydów, estrów, jak również aromatycznych, alifatycznych i chlorowanych węglowodorów. Nadają się również do środków spożywczych i napojów alkoholowych, odpowiadają normie EN12115 – typ Ohm i są odporne na zapalenie zgodnie z Trbf 131 –Teil 2 – § 5.5.

Pełny asortyment przedstawiony jest w specjalnym katalogu firmy winkler „Części zamienne do cystern”. Można go zamówić we wszystkich oddziałach firmy winkler.

Dane adresowe do firmy winkler na stronie www.winkler.de


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.