Select Page


winkler: wszystko do podwozi i hamulców


 

Katalog firmy winkler „Części do zawieszenia i układu hamulcowego” liczy 828 stron. Odnosi się on do głównego zakresu działania firmy winkler i jednocześnie do jej pochodzenia. Katalog dostępny jest już w języku polskim.

Tradycja zobowiązuje: Katalog „Części do zawieszenia i układu hamulcowego” przedstawia główny zakres działania oraz pochodzenie firmy winkler – odpowiednio do tego stawiane są wysokie aspiracje jakościowe. Katalog zawiera pełny asortyment części eksploatacyjnych, obejmujący ponad 3500 różnych artykułów do wszystkich popularnych modeli pojazdów ciężarowych oraz osi: można w nim znaleźć części zamienne do instalacji pneumatycznych, elektroniki, układów zawieszenia i amortyzacji, przyczep, naczep oraz części do osi i hamulców. Na 100 stronach zaprezentowano wybrane elementy zawieszenia pneumatycznego i mechanicznego. Wyszukiwanie artykułów jest łatwe i szybkie, niektóre produkty zostały przedstawione w kilku miejscach na różnych ilustracjach.

Katalog, przejrzyście podzielony na siedem rozdziałów, umożliwia prostą nawigację, a także szybką identyfikację i szybkie dobranie właściwej części. Oferowane części to zarówno produkty markowych dostawców, jak i rozszerzony asortyment marki winkler.

Katalog powinien być dla klienta przydatny i praktyczny. Dlatego w katalogu umieszczono liczne strony specjalne oraz informacyjne na szczególne tematy, poświecone przede wszystkim dziedzinom pneumatyki oraz elektroniki. Informacje dotyczą zarówno instrukcji montażu, jak i prezentacji nowych produktów, obejmują wskazówki dotyczące zamawiania oraz objaśniają systemy działania urządzeń. Katalog zamyka obszerny indeks haseł.

Katalog „Części do zawieszenia i układu hamulcowego” dostępny jest w języku polskim w oddziale firmy winkler w Czeladzi koło Katowic. Części zamienne można zamawiać telefonicznie u doradców pod numerem 32 / 7627020 lub bezpośrednio w oddziale. Dodatkowe informacje dostępne są w języku polskim na stronie  www.winklerpolska.pl


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.