Select Page


ExxonMobil: Mobil Delvac Strong Traker 2012


 

Rozpoczyna się trzecia edycja najbardziej prestiżowego turnieju w siłowaniu się na rękę dla trakerów – Mobil Delvac Strong Traker. Pierwsze walki odbędą się już w najbliższą sobotę (26 maja) w Bydgoszczy podczas imprezy Truck & Bus Show Poland. Kierowcy będą rywalizować z maszyną lub innym zawodnikiem. Na najlepszych czekają puchary oraz atrakcyjne nagrody.

W turnieju Mobil Delvac Strong Traker może wziąć udział każdy kierowca samochodu ciężarowego i autobusu. Po zawodach w Bydgoszczy turniej powraca na dwie inne plenerowe imprezy dla kierowców zawodowych – 19 Trakerskie Spotkania w Krakowie (16-17 czerwca) oraz Zlot Kierowców Aut Ciężarowych K.A.C. w Deszcznie (30 czerwca). Podczas każdej z imprez zostanie wyłoniony najsilniejszy kierowca, który otrzyma tytuł Strong Trakera oraz nagrody od producenta środków smarnych Mobil Delvac.

Kierowcy, którzy marzą o udziale w finale, muszą uzyskać najlepsze wyniki podczas siłowania się z maszyną oraz pokonać swoich kolegów. Co dwie godziny zawodnicy, którzy uzyskali najwięcej punktów w rywalizacji z maszyną, staną do walki z innym kierowcą. I to właśnie bezpośrednia rywalizacja pomiędzy trakerami wyłoni najsilniejszą ósemkę, która
w niedzielę stanie w Bydgoszczy do walki w wielkim finale.

„Już po raz trzeci zapraszamy kierowców zawodowych do udziału w turnieju Mobil Delvac. Historia siłowania się na rękę jest tak mocno związana z kierowcami ciężarówek, że armwrestling zajmuje niekwestionowane pierwsze miejsce na liście dyscyplin trakerskich” – mówi Elżbieta Jaroszewska, specjalista ds. marketingu ExxonMobil Poland. „W poprzednich edycjach naszego turnieju wzięło udział już kilka tysięcy kierowców. Liczymy, że w tym roku przy stole zobaczymy nowe talenty” – dodaje.

W 2011 roku tytuł najsilniejszego kierowcy obronił zwycięzca pierwszej edycji turnieju Mobil Delvac Strong Traker, Marcin Dudek ze Świebodzina. Podczas walk finałowych nie zabrakło emocji, a Dudek ostatecznie pokonał Marcina Zbyluta z Ołpinii, najmłodszego finalistę i czarnego konia turnieju. Trzecie miejsce zajął Paweł Lasota, weteran armwrestlingu, który dzięki doskonałej technice i sile pokonał dziesiątki innych kierowców. Film z ubiegłorocznego finału Mobil Delvac Strong Traker można obejrzeć na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=Yl-GgWESf3k

Więcej informacji o tegorocznej edycji Mobil Delvac Strong Traker, regulamin turnieju oraz lista najsilniejszych kierowców będą dostępne już wkrótce na stronie www.mobil.pl.


 

Katagoria: oleje
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.