Select Page


Mobil Delvac Truck Academy


Mobil Delvac Truck Academy 2
 

Producent olejów Mobil Delvac 1 przygotował kompendium wiedzy o syntetycznych środkach smarnych. Projekt Mobil Delvac Truck Academy łączy fachową wiedzę z informacjami o produktach smarnych i jest adresowany do właścicieli firm transportowych oraz kierowców samochodów ciężarowych. Motorem dla inicjatywy była współpraca ExxonMobil z Akademią Transportu.

Mobil Delvac Truck Academy poszerza wiedzę na temat właściwej eksploatacji pojazdów ciężarowych oraz podkreśla korzyści jakie wynikają ze stosowania produktów syntetycznych – między innymi możliwość ograniczenia zużycia paliwa. Informacje są przekazywane zarówno w formie profesjonalnych szkoleń multimedialnych jak i drukowanych materiałów edukacyjnych oraz marketingowych. Bezpłatny pakiet edukacyjny Mobil Delvac Truck Academy będzie przekazywany kierowcom i właścicielom firm transportowych poprzez regionalnych dystrybutorów oraz partnerów biznesowych ExxonMobil Poland.

Jak wygląda nowy produkt ExxonMobil Poland? Otrzymujemy całkiem sporych rozmiarów teczkę z materiałami drukowanymi, która kryje w sobie dodatkową funkcjonalność. W jej górnej krawędzi umieszczona jest płyta edukacyjna DVD. W pierwszym szkoleniu – Nowoczesne oleje smarowe do samochodów ciężarowych – poznajemy rodzaje i właściwości syntetycznych olejów silnikowych oraz dowiadujemy się, z czego wynika przewaga olejów syntetycznych nad produktami semisyntetycznym i mineralnymi. Drugie szkolenie – Trendy, wymagania, a specyfikacje oleju – tłumaczy, jakie zmiany zaszły w budowie silników w następstwie wprowadzania coraz bardziej rygorystycznych norm emisji spalin EURO oraz w jaki sposób olej silnikowy musi wspierać pracę niskoemisyjnych, nowoczesnych silników. Poznajemy też zasady działania systemów redukcji emisji spalin. Trzecie szkolenie – EKO jak ekonomia i ekologia – uczy, jak syntetyczny olej silnikowy może ograniczyć koszty eksploatacji pojazdu i pomóc zmniejszyć zużycie paliwa. Pokazuje też, jak współczesny transport może być bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego.

Poza prezentowanymi przez lektora szkoleniami, otrzymujemy także najważniejsze informacje o środkach smarnych ExxonMobil do pojazdów ciężarowych. Na płycie Mobil Delvac Truck Academy znalazło się również coś dla pasjonatów samochodów ciężarowych – filmy oraz tapety na pulpit.

Mobil Delvac Truck Academy jest jednym z efektów współpracy ExxonMobil z Akademią Transportu – wiodącym ośrodkiem szkoleniowym dla przewoźników i kierowców samochodów ciężarowych. Naszym wspólnym celem jest poszerzanie wiedzy o motoryzacji, co w konsekwencji pozwoli firmom osiągnąć cenną przewagę na wysokokonkurencyjnym rynku usług transportowych – napisał w przedmowie do projektu Ville Ylosjoki, Dyrektor Generalny ExxonMobil Poland, który jest jednocześnie przekonany, że wiele lat doświadczenia w smarowaniu pojazdów ciężarowych oraz współpraca z bydgoskim ośrodkiem szkoleniowym pozwolą branży transportowej spojrzeć na syntetyczne środki smarne jako swojego sprzymierzeńca.

O ExxonMobil Lubricants and Specialties
ExxonMobil Lubricants and Specialties jest wiodącym dostawcą gotowych środków smarnych, asfaltu i produktów specjalistycznych a także jednym z największych na świecie dostawców olejów bazowych.

Więcej informacji…


 

Katagoria: oleje
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.