Select Page


Bieżnikowane NextTread od Goodyear’a


Goodyear Regional RHD II
 

Goodyear powiększa portfolio produktów NextTread do bieżnikowania na gorąco o opony do transportu regionalnego – Goodyear Regional RH II. Nowe ogumienie będzie dostępne w trzech najpopularniejszych rozmiarach: 315/80R22.5, 315/70R22.5 i 295/80R22.5 – w przypadku opon RHD II na oś napędową i w cieszącym się dużym powodzeniem rozmiarze 385/65R22.5 w przypadku opon RHT II dla naczep. Tym samym Goodyear po raz kolejny pomaga operatorom flot skutecznie ograniczać koszty.

 

Nowe opony do bieżnikowania na gorąco NextTread RH II produkowane są z użyciem tych samych wzorów bieżnika co nowe opony Goodyear Regional RHD II i RHT II. Warto jednak pamiętać, że tajemnica ich trwałości tkwi w specjalnym procesie produkcji, który składa się z kilku etapów. Na początku na istniejącą osnowę nakłada się niewulkanizowaną gumę bieżnika. Opona jest następnie podgrzewana w formie, w której guma ulega wulkanizacji i tworzy nowy bieżnik. Dzięki temu, odtwarzając wzór bieżnika produktów nowych, opony serii NextTread RH II zapewniają długie przebiegi, a tym samym zmniejszają koszt na kilometr.

 

Goodyear Regional RHT II

 

Co ważne, w wytwarzaniu produktów NextTread można stosować nie tylko osnowy Goodyear Dunlop, lecz także innych producentów, w zależności od modelu i stanu. Obecnie na rynku są dostępne opony NextTread RHD II w rozmiarach 315/80R22.5, 315/70R22.5 i 295/80R22.5 oraz NextTread RHT II w rozmiarze 385/65R22.5. Wszystkie artykuły do bieżnikowania na gorąco NextTread powstają w zakładach bieżnikowania Goodyear Dunlop w Riom we Francji, Wittlich w Niemczech i Wolverhampton w Wielkiej Brytanii. Warto też podkreślić, że w procesie bieżnikowania na gorąco Goodyear Dunlop stosuje te same wysokie normy jakościowe co przy produkcji nowych opon.

Oferta Goodyear Dunlop Europe obejmuje ponad 400 różnych typów opon do pojazdów użytkowych, autobusów i autokarów w ponad 55 rozmiarach. Dzięki ofercie Fleet First, w skład której wchodzą usługi TruckForce, ServiceLine24h, pomoc drogowa, system internetowego zarządzania FleetOnlineSolutions oraz technologia Goodyear Retread, Goodyear może zaproponować jeden z najszerszych w branży zakresów usług dedykowanych.

 

Źródło

 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.