Select Page


Continental: Conti360° Fleet Services rozszerza ofertę


 

Continental rozszerza ofertę zindywidualizowanych usług konsultingowych w zakresie zarządzania flotą dla międzynarodowych przewoźników w Europie. Pod kierunkiem Thomasa Wolfa (52 l.) zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie ogumienia i logistyki zapewnia wsparcie dla firm przewozowych mających oddziały i eksploatujące parki pojazdów w kilku krajach europejskich. Celem tego przedsięwzięcia jest zapewnienie sukcesu ekonomicznego przewoźników w coraz bardziej międzynarodowej branży logistycznej poprzez odpowiednie zarządzanie flotami pojazdów, w tym wymianą ogumienia.

Usługi konsultingowe świadczone przez zespół Continental International Fleet Business Truck Tires z regionu EMEA koncentrują się na ocenie procedur biznesowych i kontroli kosztów. „Zawsze skupiamy się na efektywności i prezentujemy rozwiązania prowadzące do odniesienia ekonomicznego sukcesu” – wyjaśnia dyplomowany specjalista w dziedzinie ekonomiki przedsiębiorstw Thomas Wolf. „Nasza sieć obejmuje już całą Europę Zachodnią, a obecnie planujemy powołanie dodatkowego doradcy odpowiedzialnego za Europę Wschodnią”. Thomas Wolf zna swoją branżę, bowiem przez ponad 10 lat był cenionym doradcą międzynarodowych przewoźników. Od niedawna pomagają mu dwaj regionalni menedżerowie Ole Winther i Alain Vandamme.

Winther odpowiada za usługi konsultingowe w Skandynawii i Wielkiej Brytanii, a Vandamme czuwa nad ich świadczeniem w krajach Beneluksu, Francji, Włoszech, Portugali i Hiszpanii. Zespół Thomasa Wolfa działa w całej UE. Dostępność usług konsultingowych korzystnie wpływa na wyniki na poszczególnych rynkach, gdzie zawierane są kontrakty i wdrażane lub świadczone są uzgodnione usługi.

Ole Winther (55 l.): Specjalista w dziedzinie bankowości, zamieszkały w Hadersleben (Dania). Wcześniej zasiadał w zarządach i kierował departamentami biznesowymi w kilku bankach, a przez ponad 12 lat był członkiem wyższej kadry kierowniczej w firmie eksploatującej około 4500 naczep i oferującej ich wynajem. Winther ma ogromne doświadczenie w segmencie flotowym.

Dzięki swojej pracy Winther zna od podszewki branżę transportową. Ma on także doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku, zdobyte w kontaktach z międzynarodowymi firmami transportowymi z Danii, Szwecji i Norwegii oraz w firmach, w których sam pracował w Danii, Polsce, Hiszpanii i Niemczech.

Alain Vandamme (49 l.) pracuje w międzynarodowych firmach eksploatujących floty pojazdów od 1986 roku. Karierę zawodową zaczynał jako kierownik działu sprzedaży w Profile Tyrecenter Robert w Zeebrugge. Później był Dyrektorem ds. Kluczowych Klientów Eurofleet w Pan European Fleets w Bandag.

Po przejęciu firmy Bandag przez Bridgestone Vandamme otrzymał zadanie rozbudowy działu obsługi dużych flot w Europie jako dyrektor ds. rozwoju tego działu (Megafleet Business).


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.