Select Page


Continental: Najlepsze serwisy Sieci Conti 360° w 2013 roku


Continental FifaConfed-Cup Bus-Reifen
 

Już po raz siódmy Continental przeprowadził ranking najlepszych serwisów należących do Sieci Conti360° Fleet Services. Zestawienie powstało na podstawie audytu zgodności z wysokimi standardami jakości Conti 360°, jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu w kategorii Serwis Roku Sieci Conti 360° okazali się być bezkonkurencyjni w swoich regionach. Wykazali się najwyższą jakością obsługi klienta, szybkością realizacji zleceń oraz terminowością ich rozliczania. W tym roku nagrodzono 5 najlepszych serwisów, po jednym z każdego z 5 regionów operacyjnych firmy w Polsce.

Tytuł Serwis Roku Sieci Conti360° 2013 otrzymały:

JMK Poznań – Region Północno-Zachodni
Regum II – Region Południowo-Zachodni
Gumlop – Region Północno-Wschodni
Gas Truck – Region Centralny
Korzonek – Region Południowo-Wschodni

Zwycięzcy rankingu w regionach są wyłaniani na podstawie corocznego audytu prowadzonego w całej Sieci Conti360o. Na zakończenie roku kalendarzowego następuje weryfikacja współpracy i ocena wyników. Na tej podstawie dokonywany jest wybór najlepszego serwisu w regionach handlowych firmy Continental w Polsce. Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego Sieci Conti360o, co wiąże się dla nich z dodatkowymi korzyściami. Najlepsze warsztaty w pierwszej kolejności wykonują usługi zlecane przez Continental i floty transportowe.  Dzięki przeprowadzanej  corocznej weryfikacji jakości świadczonych usług w stosunku do standardów Continental właściciele i administratorzy flot ciężarowych, współpracujący z siecią serwisową Conti 360o mogą być pewni profesjonalnej i fachowej obsługi świadczonej przez wyróżnione firmy.

– Dla firm transportowych istotne jest, by  serwis nie tylko  sprawnie świadczył obsługę serwisową, ale także wspierał je  w zakresie doboru i późniejszej eksploatacji ogumienia. Dzięki naszemu rankingowi możemy co roku weryfikować, które z serwisów oferują  usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowo element rywalizacji między poszczególnymi serwisami motywuje je do stałego podnoszenia jakości usług – powiedział Łukasz Puchała, Conti360° Network Manager.


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.