Select Page


Continental: Navistar wybiera opony Continental


 

Navistar International Corporation i Continental Tire North America poinformowały, że od 1 stycznia 2010 roku opony Continental do pojazdów ciężarowych montowane są jako standardowe wyposażenie wszystkich pojazdów marki International PayStar®, WorkStar® i DuraStar® przeznaczonych do eksploatacji w trudnych i średnich warunkach.

„To naturalne, że Navistar jako lider północnoamerykańskiego rynku w segmencie pojazdów przeznaczonych do eksploatacji w trudnych i średnich warunkach, wybrał solidne i wytrzymałe opony Continental do pojazdów ciężarowych, eksploatowanych w mieszanych warunkach szosowo-terenowych i na placach budowy” – powiedział Tom Fanning, dyrektor ds. OE w Continental.

„Użytkownicy ciężarówek International oczekują od swoich pojazdów odporności na intensywną eksploatację i minimalnych przestojów, nawet przy ekstremalnych warunkach tej eksploatacji. Teraz mogą także polegać na ogumieniu Continental do pojazdów ciężarowych, które wraz z samymi pojazdami zagwarantuje wysoki poziom niezawodności i duże przebiegi, możliwe do uzyskania tylko z ogumieniem opracowanym pod kątem użytkowania w najtrudniejszych warunkach” – dodał Fanning.

Z pełną ofertą opon Continental do pojazdów ciężarowych, w tym opon przeznaczonych do pojazdów eksploatowanych w regionalnym ruchu szosowym, ruchu szosowo-terenowym (on/off) oraz na placach budowy, można zapoznać się w Internecie pod adresem: www.continental-truck-tires.pl


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.