Select Page


Continental: nowy pakiet „Conti 360° Fleet Services”


 

Continental rozpoczyna rok 2010 od uruchomienia pakietu „Conti 360° Fleet Services” – zupełnie nowej oferty serwisowej. Ten zróżnicowany pakiet produktów i usług obejmujący obsługę ogumienia i mobilności dla europejskiej branży przewozów drogowych to odpowiedź niemieckiego producenta ogumienia na zmieniające się wymagania w międzynarodowym transporcie towarów.

Pakiet Conti 360° Fleet Services obejmuje wszystkie usługi związane z ogumieniem pojazdów ciężarowych eksploatowanych na dalekich trasach, począwszy od zakupu i profesjonalnego montażu opon, które można nabyć na tradycyjnych zasadach w ogólnoeuropejskiej sieci dealerskiej lub eksploatować na podstawie kontraktu przez określoną liczbę kilometrów. Eksperci w dziedzinie ogumienia mogą zaproponować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz optymalne pod względem ekonomicznym i efektywności transportu. W ramach ContiFleetCheck klient otrzymuje bieżącą analizę i pomoc przez cały czas eksploatacji ogumienia zamontowanego na pojeździe ciężarowym, aż do jego planowej wymiany.

Po zakończeniu eksploatacji ogumienia klienci mogą skorzystać z kolejnej specjalistycznej usługi odbioru osnowy ContiCasingManagement. W trakcie całego okresu eksploatacji, w którym stosowane są opony klasy premium klienci mogą zlecać ekspertom Conti analizę danych dotyczących opon i raportów ich zużycia w ramach usługi FleetManagementReport. Wrazie potrzeby w ramach Conti 360° Fleet Services można uzyskać pełne dane na temat kosztów i eksploatacji ogumienia do pojazdu ciężarowego w specjalnie przygotowanym formularzu kalkulacji kosztów operatora floty pojazdów.

Sojusz strategiczny z międzynarodowym partnerem ADAC TruckService odgrywa decydującą rolę w realizacji usług z kompleksowego pakietu Continental. Współpraca z ADAC, największą europejską siecią pomocy drogowej, jest bezpośrednią gwarancją pełnej obsługi klientów na kluczowych europejskich rynkach. W przyszłości klienci korzystający z Conti 360° będą mogli zgłaszać swoje potrzeby w ojczystym języku wprost do operatora w centrali, niezależnie od kraju, w jakim aktualnie znajduje się pojazd.

Zasadnicza przewaga pakietu Conti 360° Fleet Services nad innymi ofertami skierowanymi do operatorów flot pojazdów ciężarowych to ujednolicona oferta usług w całej Europie. Pakiet złożony z pojedynczych modułów, jest dostępny w skali międzynarodowej, z zachowaniem tego samego poziomu jakości.


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.