Select Page


Continental: wybrał najlepsze Serwisy


 

Wysoka jakość usług i wiarygodność serwisu opon ma ogromne znaczenie dla właściwego funkcjonowania parku samochodowego flot ciężarowych. Dlatego już po raz czwarty Continental przygotował ranking najlepszych serwisów należących do Sieci Conti360° Fleet Services. Ranking powstał w oparciu o audyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti360° jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu okazali się być bezkonkurencyjni w swoich regionach. Wykazali się najwyższą zgodnością ze standardami Sieci Serwisowej Conti360o, w których najważniejsza jest jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zlecenia oraz terminowość jego rozliczenia.

Każdy serwis Sieci Conti360o przechodzi coroczny audyt, na podstawie którego przyznawane są rankingi. Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego Sieci Conti360o. co wiąże się dla nich z dodatkowymi korzyściami. Tak zawężona grupa przez cały rok współpracuje z flotami ciężarowymi w pierwszej kolejności wykonując usługi zlecane przez Continental i zamawiane przez floty transportowe. Po zakończeniu roku kalendarzowego następuje weryfikacja współpracy i ocena wyników. Na tej podstawie dokonywany jest wybór najlepszego serwisu w regionach handlowych firmy Continental w Polsce. Dzięki corocznej weryfikacji jakości świadczonych usług ze standardami Continental właściciele i administratorzy flot ciężarowych, współpracujący z siecią serwisową Conti360o mogą być pewni profesjonalnej i fachowej obsługi świadczonej przez wyróżnione firmy.

W tegoroczne edycji konkursu tytuł Serwis Roku Sieci Conti360° otrzymał:
Regionie Północno-Zachodnim – Wulgumex, Szczecin,
Region Południowo-Zachodni – Best Drive, o/Wrocław,
Region Północno-Wschodni – Motor, o/Białystok
Region Centralny – Wulkano Perfect, Świdnik
Region Południowo-Wschodni – Moto Budrex, o/Katowice,

„Zdajemy sobie sprawę jak ogromne znacznie ma dla naszych Klientów profesjonalne wsparcie w zakresie właściwego doboru i późniejszej eksploatacji ogumienia. Ranking pozwala nam systematycznie weryfikować i podnosić jakość usług świadczonych przez nasze serwisy, tak aby zawszy była ona na najwyższym poziomie. Ponadto element rywalizacji między firmami motywuje je do stałego polepszania świadczonych przez nie usług.” – powiedział Marcin Cywiński, Marketing & PR, Continental Opony Polska Sp. z o.o.

Conti360° Fleet Services to kompleksowa oferta firmy Continental dla flot ciężarowych, obejmująca pięć elementów usługowych, poczynając od doboru właściwego ogumienia poprzez usługi sprzętowe ContiFitmentService, na sprawozdawczości ContiFleetReporting kończąc. W zakres usług świadczonych przez sieć serwisów wchodzi również regularny przegląd opon ContiFleetCheck, usuwanie awarii ogumienia na trasie ContiBreakdownService oraz odbiór zużytych opon ContiCasingManagement. Sieć tworzy 2.500 autoryzowanych partnerów Conti360° na wszystkich kluczowych europejskich rynkach transportowych. Dzięki regularnym kontrolą jakości serwisu oraz współpracy z ADAC Truck Sernice, Klienci sieci mogą być pewni tych samych wysokich standardów świadczonych usług na ternie całej Europy.


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.