Select Page


Delticom: Na świątecznym szlaku


delticom mikolaj
 

Sklep oponytanio.pl, należący do europejskiego lidera internetowej sprzedaży ogumienia – Delticom AG, pragnie zaprosić Państwa czytelników do udziału w konkursie bożonarodzeniowym pod nazwą „Na świątecznym szlaku”.

Pragniemy razem z uczestnikami naszej świątecznej kampanii uzbierać 4 394 kilometry – tyle, ile wynosi zaplanowana przez nas trasa z Hanoweru do Rovaniemi (z siedziby Delticom do miasteczka Świętego Mikołaja).

W jaki sposób zbieramy kilometry? Prosimy uczestników konkursu o napisanie, jaką odległość pokonają podczas Bożego Narodzenia 2013 odwiedzając rodzinę.  

W czasie kampanii chcemy promować dwa istotne elementy działalności firmy Delticom – bezpieczną mobilność naszych klientów oraz internacjonalizację. Pragniemy uświadomić kierowcom, że dobre zimowe opony mogą zapewnić im bezpieczną podróż do rodziny na Święta. Dla podkreślenia międzynarodowego charakteru firmy trasa do Rovaniemi została wyznaczona w taki sposób, aby przechodziła przez kilka stolic europejskich – Warszawę, Wilno, Rygę, Tallin, Helsinki, Sztokholm oraz Oslo. W każdym z krajów, przez które przebiega Świąteczny Szlak Delticom ma swoje sklepy i każdy z tych krajów może poszczycić się wieloma oryginalnymi i interesującymi zwyczajami bożonarodzeniowymi.

Kampania wystartowała 16.12.2013 i potrwa do 06.01.2014. Każdego dnia na naszym Facebooku będziemy zamieszczać aktualne informacje na temat ilość kilometrów, które jeszcze musimy wspólnie uzbierać. Uczestnicy będą też mogli śledzić na Facebooku nasze aktualne miejsce na trasie.

Wśród uczestników kampanii rozlosujemy dwa vouchery na kwotę 800 zł każdy do wykorzystania na zakupy w sklepie oponytanio.pl.

Ponadto, każdy z uczestników po zakończeniu kampanii, 07.01.2014, otrzyma mailem specjalny „News Packet” – ciekawostki, informacje, wiadomości na temat najzabawniejszych, najoryginalniejszych i najbardziej charakterystycznych zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych w krajach, przez które biegnie nasz „Świąteczny Szlak”. Obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika Świąt!

Osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są jedynie o napisanie, ile kilometrów pokonają w czasie Bożego Narodzenia odwiedzając najbliższych, na jakich oponach jeżdżą (zimowych, letnich, czy wielosezonowych) oraz o podanie swoich danych kontaktowych. Informacje te należy przesyłać na adres gry@delti.com, można też zostawić wiadomość na naszym Facebooku na stronie www.facebook.com/oponytanio. Dużą radością dla naszej Facebook-owej wspólnoty byłoby, gdyby uczestnicy chcieli również zamieścić na naszym profilu swoje ulubione świąteczne zdjęcie.

Więcej informacji o świątecznej kampanii sklepu oponytanio.pl oraz mapę z trasą konkursową z można znaleźć na stronie www.oponytanio.pl w zakładce „Na Świątecznym Szlaku”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej świątecznej zabawy!


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.