Select Page


Delticom: „Przymierz” i kup nowe koła łatwo i szybko


Felgi_DEZENT_Delticom_AG_pic
 

Wraz z nadejściem chłodniejszej aury miejsce letnich ubrań w naszych szafach powoli zajmują te zimowe. Wiele osób swetry, płaszcze i kozaki kupuje przez Internet. Jest to nie tylko wygodna forma zakupów, ale również świetna zabawa, gdyż pozwala na skompletowanie zestawów ubrań odpowiadających indywidualnym wymaganiom, stylom i gustom. A czy w podobny sposób można wyposażyć samochód?   

Coraz więcej kierowców właśnie w sieci poszukuje akcesoriów do swojego auta, pragnąc, aby pasowały one do niepowtarzalnego charakteru pojazdu oraz jego właściciela. Samochód może zyskać swój własny styl na wiele sposobów, poprzez akcenty kolorystyczne, dodatki, produkty tuningowe lub koła. Właśnie koła są dla wielu kierowców kluczowe, aby ich samochód zyskał nowy sportowy wygląd.

W jaki jednak sposób kierowcy mogą przymierzyć do swojego samochodu nowe kombinacje kół i opon zanim zdecydują się na zakup? Za pomocą internetowego konfiguratora na stronie sklepu oponytanio.pl właściciele aut mogą  wypróbować wiele różnych zestawów felg z oponami i wybrać ten, który nada ich pojazdowi niepowtarzalny wygląd. Wyposażony w praktyczne i przyjazne użytkownikowi menu oraz bogatą bazę modeli aut konfigurator umożliwia łatwe i szybkie znalezienie nowego zestawu kół kompletnych nawet „nowicjuszom” internetowych zakupów.  

Przymierzanie kół i opon jest bardzo proste: użytkownicy mogą wyszukać i wybrać swój model samochodu z rozwijanego menu. Wykorzystując zdjęcie wybranego modelu auta, kierowca może przeglądać niezliczone kombinacje kół i opon. Sklep internetowy oponytanio.pl oferuje szeroką gamę projektów i rozmiarów kół, od opon run-flat na aluminiowych lub stalowych felgach aż po całe zestawy kół kompletnych o średnicy nawet 22 cali.  Korzystanie z realistycznego Internetowego konfiguratora jest nie tylko dobrą zabawą, ale również dużym wsparciem dla kierowców chcących nadać swoim pojazdom optymalny wygląd. Wszystkie opcje symulatora oraz ceny poszczególnych kompletów są wyraźnie oznaczone. Sklep internetowy oponytanio.pl oferuje komplety opon i felg do samochodów osobowych, a także SUV’ów, samochodów terenowych oraz dostawczych.

Na sezon zimowy specjaliści od opon i kół kompletnych przygotowali propozycje zarówno dla kierowców, dla których liczy się wygląd ich samochodu, jak i dla tych, którym zależy przede wszystkim na maksymalnej użyteczności pojazdu. W czasach, gdy ceny paliwa nieustannie rosną niezwykle istotną kwestią dla właścicieli aut jest to, aby zakup akcesoriów samochodowych nie nadwyrężył za mocno ich portfela.  Eksperci ze sklepu internetowego oponytanio.pl znaleźli idealny balans pomiędzy kosztami a wydajnością, tak aby kierowcy mogli zakupić koła z aluminiowymi lub stalowymi felgami po korzystnych cenach. Sklep oferuje koła wielu dobrej jakości marek, takich jak AEZ, DOTZ, DEZENT oraz ENZO. Wszystkie są oczywiście zaaprobowane przez TÜV, uznane na arenie międzynarodowej stowarzyszenie technicznej inspekcji motoryzacyjnej.


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.