Select Page


Goodyear Dunlop: „Dostawcą Roku” firmy Krone


Goodyear_Dunlop_nagroda_Krone
 

Goodyear Dunlop otrzymał tytuł „Dostawcy Roku”, przyznany przez wiodącego europejskiego producenta naczep, firmę Bernard Krone GmbH. Nagrodę wręczył szef przedsiębiorstwa Bernard Krone podczas Dnia Dostawców, zorganizowanego w głównym zakładzie produkcyjnym Krone w Werlte w Niemczech. Najważniejszym punktem Dnia Dostawców było wręczenie wyróżnień „Dostawcy Roku”. Firma Krone po raz pierwszy uhonorowała swoich dostawców tą nagrodą w pięciu kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazł się Goodyear Dunlop – zwycięzca w kategorii „Podwozia”.

„Z dużym zadowoleniem przyjmujemy ten tytuł od Krone, jednego z wiodących europejskich producentów naczep. Nagroda świadczy nie tylko o doskonałej jakości naszych produktów, ale dowodzi także, że jesteśmy wiarygodnym, kompetentnym i długoterminowym partnerem Krone, oferującym znacznie więcej niż tylko opony” – powiedział Peter Platje, dyrektor Goodyear Dunlop ds. sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych na pierwsze wyposażenie w krajach Unii Europejskiej. W konkursie firma Bernard Krone GmbH oceniła ponad 200 kluczowych dostawców pod względem jakości i sprawności logistycznej, a także stosunku ceny do wartości dostarczanych produktów oraz jakości obsługi.

„Dzisiejsza gospodarka opiera się w dużej mierze na logistyce realizowanej dokładnie i na czas, przy czym około 70% dostaw odbywa się pojazdami ciężarowymi. Wymaga to pełnej niezawodności pojazdów oraz naczep. Stawiamy naszym dostawcom wysokie wymagania i oczekujemy, że zawsze będą dostarczać nam najwyższą jakość w uczciwej cenie” – powiedział Bernard Krone w swoim przemówieniu.


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.