Select Page


Goodyear na INTERMAT 2015 – poszerzona oferta dla branży budowlanej


Goodyear na INTERMAT 2015 - plan stoiska
 

 

Goodyear weźmie udział w najważniejszych europejskich targach budowlanych INTERMAT 2015, które odbędą się od 20 do 25 kwietnia br. w Paryżu. Na firmowym stoisku F 001, w hali 5a, Goodyear zaprezentuje nowe rozmiary opon w odnoszącej sukcesy serii RT-5D.

 

Firma zamierza przedstawić na targach również nowe produkty w ofercie dla urządzeń portowych i omówi nowe usługi dla rynku OTR (pojazdy do prac ziemnych), które pomogą klientom zmaksymalizować zwroty z inwestycji w opony.

Goodyear wspiera firmy z branży OTR w obniżaniu kosztów operacyjnych i optymalizowaniu inwestycji w opony. W ramach tego zobowiązania firma wprowadza na rynek nowy model w linii opon RT-5D. Opony te, wykonane w technologii wzmocnionego karkasu (Hi-Stability Carcass Technology) przeznaczone są do ładowarek kołowych (WHL), pracujących w trudnych warunkach. Nowe rozmiary zadebiutują na rynku właśnie podczas targów INTERMAT 2015. Oprócz RT-5D Goodyear przedstawi specjalne ogumienie do zastosowań portowych EV-4R i EV-4C w rozmiarze 18.00R25. Nowe produkty wzbogacają ofertę Goodyeara w tym segmencie, a więc umożliwiają także operatorom portów maksymalizację zwrotu z inwestycji w opony dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

„Goodyear oferuje pełną gamę opon OTR do wszystkich zastosowań, a na targach INTERMAT przedstawi kolejne rozmiary w odnoszącej sukcesy linii opon RT-5D oraz produkty do zastosowań portowych. Opony OTR to poważny zakup, dlatego dostarczamy klientom również usługi, które pomagają maksymalizować zwrot z tej inwestycji. Właściwy dobór opon oraz wiedza na temat ich eksploatacji są niezbędne, by zapewnić nabywcom najwyższą sprawność i najdłuższy okres eksploatacji, co przekłada się na obniżenie kosztów. Dlatego na targach INTERMAT prezentujemy również innowacyjne usługi dla OTR” – powiedział Octavian Velcan, dyrektor zarządzający działu opon przemysłowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Oprócz opon Goodyear na targach INTERMAT 2015 swoją premierę będzie też mieć nowa usługa dla branży budowlanej, która umożliwi generowanie flotowych raportów z inspekcji przez Internet w czasie rzeczywistym. Raporty dostarczą flocie wielu danych, co pomoże w dokładnym oszacowaniu kosztów, a ponadto będą zawierać zalecenia pomagające w zwiększaniu efektywności opon i zmniejszanie ogólnego kosztu eksploatacji. Goodyear pomaga w ten sposób klientom maksymalizować zwrot z inwestycji.

 

Źródło

 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.