Select Page


Goodyear: Nowy program wsparcia dla użytkowników opon przemysłowych


 

Goodyear uruchamia nową usługę dla użytkowników opon przemysłowych: „Goodyear at your service”. To internetowy program zapewniający najlepsze możliwe doradztwo ekspertów w zakresie zakupu i użytkowania opon przemysłowych Goodyeara. „Goodyear at your service” jest dostępny dla wszystkich operatorów terenowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, również po polsku.

Opony przemysłowe to poważna inwestycja, a ich sprawność jest kluczem do sukcesu przedsiębiorstw działających w trudnym terenie. Właściwy dobór produktów i informacje związane z użytkowaniem opony umożliwiają pełne wykorzystanie parametrów oraz żywotności ogumienia.

Rejestrując się w serwisie „Goodyear at your service” (http://otr.goodyear.eu/registration) – należy wybrać z listy krajów ‘Poland’ – operator może łatwo skontaktować się z lokalnym specjalistą w dziedzinie opon przemysłowych i szybko uzyskać pomoc lub informacje.

„Nasze opony znajdują zastosowanie w najodleglejszych miejscach świata. Kopalnie i kamieniołomy często leżą wiele kilometrów od najbliższego miasta czy szosy, dlatego wizyty u takich klientów nie są możliwe tak często, jak byśmy tego chcieli” – powiedział Mike King, Dyrektor zarządzający działu opon przemysłowych Goodyeara. „Troska o użytkowników opon przemysłowych jest stałym elementem naszej strategii, co z pewnością wyróżnia nas spośród konkurencji. ‘Goodyear at your service’ łączy nas bezpośrednio z klientami i umożliwia szybką reakcję na wszelkie potrzeby. Rejestrując się klient może podać dodatkowe informacje na temat swojego zapotrzebowania, aby umożliwić nam rekomendacje właściwego typu opony lub udzielenie porad dotyczących specjalistycznego ogumienia” – dodał M. King.

Rejestracja na stronie http://otr.goodyear.eu/registration jest intuicyjna. System umożliwia dwa sposoby rejestracji. Opcja pierwsza, uproszczona, pozwala zadać pytanie lub zwrócić się z prośbą o informacje i wymaga tylko podstawowych danych użytkownika. Opcja druga jest bardziej kompleksowa i wówczas potrzebne są dodatkowe dane, które pozwolą zespołowi Goodyeara udzielić bardziej szczegółowych porad. Po zakończeniu rejestracji informacje przesyłane są do odpowiedniego regionu, gdzie lokalny specjalista ds. opon przemysłowych odpowie na wszelkie pytania.

W celu popularyzacji nowego narzędzia każda opona przemysłowa opuszczająca zakład produkcyjny Goodyeara w Luksemburgu będzie opatrzona nową naklejką. Nalepki będą zawierać informacje o programie i sposobie rejestracji, a także kod QR ułatwiający rejestrację użytkownikom korzystających ze smart phone’ów.

Goodyear oferuje kompleksowy asortyment najwyższej klasy opon przemysłowych, znajdujących zastosowanie w wywrotkach sztywnych i przegubowych, ładowarkach kołowych, wyrównywarkach oraz w żurawiach samojezdnych wykorzystywanych w portach, przemyśle i górnictwie.


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.