Select Page


Goodyear: Polska strona internetowa opon Sava


 

Sava uruchomiła polskojęzyczną wersję swojego firmowego serwisu internetowego. Strona dostępna pod adresem www.savaopony.pl, w przejrzysty sposób prezentuje asortyment i cechy opon tej marki, jednocześnie poszerzając dostępną w sieci wiedzę m.in. o prezentację nowości produktowych. Serwis zawiera także aktualności oraz informacje na temat samej firmy i jej historii.

Kluczową część serwisu stanowi dział Opony, prezentujący ogumienie dostępne w ofercie marki Sava. Użytkownik w szybki i prosty sposób może odnaleźć najodpowiedniejszy dla swojego auta oraz indywidualnego stylu jazdy model opony.

Strona pozwala również na wyszukanie najbliższego salonu dealerskiego oferującego opony Sava.
W sekcji Pielęgnacja można odnaleźć porady na temat prawidłowego użytkowania opon. Sekcja Parametry techniczne zawiera wyjaśnienia specjalistycznych symboli i pojęć. Odwiedzając nową stronę Savy warto zobaczyć również dział Pobierz. Można tam znaleźć materiały w wersji gotowej do pobrania, takie jak broszury ofertowe, czy też zdjęcia.

„Uruchomienie nowej strony internetowej z pewnością ułatwi naszym klientom dostęp do aktualnej oferty marki Sava. Pozwoli odkryć zalety opon, porównać parametry techniczne, a także poznać wiele ciekawych informacji na temat użytkowania ogumienia. Jesteśmy przekonani, iż nowy serwis Sava przyczyni się do jeszcze większej popularności opon tej marki na polskim rynku” – mówi Przemysław Zakrzewski, Starszy Manager marek Dębica, Fulda i Sava w Grupie Goodyear Polska.

Sava Tires, z siedzibą w Słowenii, jest wiodącym środkowoeuropejskim producentem opon z ponad 85-letnim doświadczeniem w branży oponiarskiej. Firma zatrudnia ponad 1400 osób i sprzedaje głównie opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Sava Tires jest integralną częścią grupy Goodyear Dunlop, a większość swojej produkcji eksportuje. Produkty marki Sava cieszą się na świecie dużą popularnością. W Polsce Sava jest liderem rynku opon ciężarowych w segmencie opon ekonomicznych.

Więcej informacji na temat Sava Tires: www.savaopony.pl.


Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 57 zakładach w 23 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Goodyear zatrudnia ponad 69.000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.