Select Page


Goodyear:opony Marathon najlepsze dla Karzol-Trans


 

Opony Goodyeara o średnim przebiegu 400 tys. kilometrów wybrane przez węgierską firmę przewozową

Opony Goodyear Marathon, które osiągają średni przebieg rzędu 400 000 kilometrów (przy zużyciu 25 litrów paliwa na 100 km1) pomagają utrzymać niskie koszty w firmie Karzol-Trans International Transportation Ltd. Węgierskie przedsiębiorstwo transportowe, z siedzibą w Monor, świadczy usługi przewozów krajowych oraz międzynarodowych, specjalizując się w transporcie produktów mrożonych i delikatnych. Założona w 1997 roku firma Karzol-Trans posiada nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych o bardzo wysokim standardzie wyposażenia.
W skład floty wchodzi 40 ciągników Renault Premium i 47 naczep, z czego 29 marki Kögel i 18 marki Lamberet. Dwu- i trzyletnie ciągniki posiadają silniki klasy  Euro 5 oraz są wyposażone w najnowsze systemy nawigacji i bezpieczeństwa, a do przewozów wykorzystuje się naczepy skrzyniowe, towarowe i chłodnie.
Firma Karzol-Trans dąży do zapewniania doskonałej punktualności, a jej działalność jest zgodna z normą jakości ISO 9001. Wszystkie pojazdy wyposażone są w telefony komórkowe i system GPS, który co pięć minut uaktualnia informacje o położeniu pojazdu podczas podróży. W razie konieczności firma może sprawdzić dokładną lokalizację każdego pojazdu drogą satelitarną. W ramach dodatkowych zabezpieczeń, każdy pojazd posiada czujniki otwarcia drzwi, czujnik odłączenia naczepy oraz przycisk alarmowy. Na większości kursów jeździ po dwóch kierowców dla ochrony towaru i skrócenia czasu podróży. Bardzo ważna jest również konserwacja, dlatego baza firmy to dobrze wyposażony warsztat, w którym każdy pojazd przechodzi pełny przegląd techniczny co trzy miesiące.

Opony Goodyear Marathon LHS II 2

Przy tak dobrze zorganizowanej działalności, koszty operacyjne są bardzo dokładnie analizowane, a wysoka jakość opon jest priorytetem. Karzol-Trans stosuje głównie opony Goodyeara – 38 ciągników i 15 naczep wyposażono w opony na oś sterującą Goodyear Marathon LHS II, opony na oś napędową LHD II i opony na oś wleczoną LHT II.  Firma korzysta również z dużej liczby opon bieżnikowanych do naczep. Stosowane przez Karzol-Trans rozmiary to 315/70R22.5 dla ciągników i 385/65R22.5 dla naczep. „Jesteśmy pod wrażeniem osiągów opon Goodyear Marathon. Przejeżdżają one średnio po 400 000 kilometrów. Nie ma wątpliwości, że opony Goodyeara pomagają nam utrzymać koszt na kilometr na niskim poziomie” – powiedział Ferenc Kovács, menedżer floty firmy Karzol-Trans.  

Oferta Goodyear Dunlop Europe obejmuje ponad 400 różnych typów opon do pojazdów użytkowych, autobusów i autokarów w ponad 55 rozmiarach. Wielu wiodących w świecie producentów pojazdów użytkowych montuje opony Goodyear jako wyposażenie oryginalne. Są wśród nich: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania i Volvo. Goodyear jest także dostawcą opon dla wszystkich największych producentów naczep. Dzięki ofercie Fleet First, w skład której wchodzą usługi TruckForce, ServiceLine24h, pomoc drogowa, system internetowego zarządzania FleetOnlineSolutions oraz technologia Goodyear Retread, Goodyear może zaproponować jeden z najszerszych w branży zakresów usług dedykowanych.

Więcej informacji…


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.