Select Page


Opony bieżnikowane Goodyear KMAX- krok ku oszczędnościom


Goodyear UniCircle KMAX D
 

Operatorzy flot zyskują kolejne możliwości obniżenia całkowitych kosztów eksploatacji ogumienia. Goodyear zwiększa bowiem asortyment opon bieżnikowanych na gorąco KMAX.

 

Na rynku pojawiają się popularne rozmiary 295/60R22.5 i 315/60R22.5, które są dostępne w linii TreadMax KMAX D. Jednocześnie firma rozszerza ofertę wstępnie wulkanizowanych opon UniCircle, uzupełniając ją o bieżnik KMAX D dostępny w rozmiarach 315/70R22.5 i 315/80R22.5.

Wybierając nowe opony Goodyear TreadMax KMAX D w rozmiarach 295/60R22.5 i 315/60R22.5, floty mogą zmniejszyć całkowity koszt eksploatacji dzięki długim przebiegom oferowanym przez ten model ogumienia. Wysokiej klasy opony bieżnikowane na gorąco Goodyear TreadMax mają jakość zbliżoną do nowych opon, jako że w procesie bieżnikowania używane są te same osnowy, wzory bieżnika, składniki i technologie co w nowym ogumieniu.

Oprócz opon bieżnikowanych na gorąco, Goodyear oferuje rozbudowaną gamę produktów wstępnie wulkanizowanych, która została właśnie uzupełniona o opony UniCircle KMAX D w rozmiarach 315/70R22.5 i 315/80R22.5. Posiadają one tą samą rzeźbę bieżnika, co nowe ogumienie. W porównaniu do poprzedniczki – UniCircle RHD II – oferują wysoki poziom jednorodności osnowy i casingu, doskonałą równowagę, równomierność zużycia i dłuższe przebiegi. Ponadto UniCircle KMAX D można zastosować na każdej osnowie w odpowiednim rozmiarze. Warto też podkreślić, że UniCircle łączy w sobie najlepsze zalety technologii wstępnej wulkanizacji Goodyeara z precyzyjnie konturowanym bieżnikiem.

Wszystkie opony z linii TreadMax są produkowane przez Goodyeara w zakładach bieżnikowania w Riom we Francji, Wittlich w Niemczech oraz Wolverhampton w Wielkiej Brytanii, przy zachowaniu tych samych standardów i norm, co przy produkcji nowych opon. 

Natomiast za produkcję i dystrybucję produktów wstępnie wulkanizowanych, takich jak UniCircle, odpowiada wyłączny partner Goodyeara w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce – PreCurePro. Sieć PreCurePro składa się z 60 autoryzowanych przez Goodyeara zakładów bieżnikowania. Zakłady te zostały certyfikowane przez Goodyeara i wykonują bieżnikowanie zgodnie z wysokimi standardami i specyfikacjami firmy. W ten sposób partnerzy PreCurePro oferują najwyższej jakości produkty bieżnikowane w oparciu o najnowsze wzory bieżników Goodyeara, takie jak KMAX D. Oferta Goodyear Dunlop Europe obejmuje ponad 400 różnych typów opon do pojazdów użytkowych, autobusów i autokarów w ponad 55 rozmiarach. Dzięki ofercie Fleet First, w skład której wchodzą usługi TruckForce, ServiceLine24h, pomoc drogowa, system internetowego zarządzania FleetOnlineSolutions oraz technologia Goodyear Retread, Goodyear może zaproponować jeden z najszerszych w branży zakresów usług dedykowanych.

 

Źródło

 

 


 

Katagoria: opony
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.