Select Page


EvoBus: Udany początek nowego roku Setry


 

19. Międzynarodowe Targi Autobusów Używanych (IGOM) przyciągnęły w dniach od 4 do 6 stycznia 2012 na teren zakładu produkcyjnego EvoBus GmbH w Neu-Ulm ponad 1 600 zainteresowanych przedstawicieli handlu i sympatyków marki Setra. Oprócz transakcji handlowych ta tradycyjna już impreza komercyjna stworzyła przedstawicielom firm autobusowych i kierowcom, przybyłym z 17 krajów Europy, możliwość przeprowadzenia rozmów z przedstawicielami działu handlowego Setry.

W ofercie sprzedaży znalazło się 217 używanych pojazdów różnych marek. Oprócz Centrum Pojazdów Używanych (GWC) swoje propozycje zaprezentowali także przedstawiciele generalni Setry, spółki-córki EvoBus oraz niezależni dilerzy. Ogółem marka z Ulm sprzedała 37 autobusów używanych i 12 nowych.

Lothar Holder, rzecznik marki Setra w spółce EvoBus GmbH, jest – mimo niesprzyjających warunków pogodowych towarzyszących imprezie – bardzo zadowolony z jej wyników i odzewu, jaki wzbudziła ona wśród klientów: „Jesteśmy dumni, że nowy rok znów możemy rozpocząć  w tak licznym gronie przyjaciół i partnerów rodziny Setry. Duże zainteresowanie autobusami używanymi dowodzi wysokiego uznania jakości Setry na rynku międzynarodowym. Udział transakcji eksportowych w ogólnej sprzedaży autobusów używanych, wynoszący prawie 50 procent, świadczy o ożywieniu w eksporcie.“

Oprócz urozmaiconej oferty pojazdów używanych i nowych na targach pojawiły się również oferty prezentowane przez przedstawicieli działu serwisowego Omniplus oraz specjalistów z dziedziny finansowania. Z dużym zainteresowaniem spotkała się także propozycja zwiedzenia pobliskiego zakładu produkcji autobusów.


 

Katagoria: autobusy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.