Select Page


Drabpol: Drugi autokar w Polsce z systemem multimediów Funtoro


Funtoro
 

Wiosną tego roku pojawił się  na polskich drogach  pierwszy autokar –  IRIZAR 16, firmy Link- Bus, wyposażony  w system multimediów Funtoro. Latem dołączył do niego bliźniaczy autobus, należący do wspomnianego przewoźnika, w którym również zamontowano multimedia Funtoro. Oba autobusy kursują obecnie na zmianę na trasie z Gdańska do Krakowa.

W obu autobusach we wszystkich siedzeniach zainstalowane zostały 7-calowe , dotykowe  monitory z szybkim czasem reakcji, na których pasażerowie mogą oglądać filmy, przeglądać strony internetowe ( autobusy posiadają własne WiFi) , słuchać muzyki, grać w różne  gry , czy korzystać z informacji o podróży. Dla optymalnego podglądu obrazu na ekranie, bez względu na położenie fotela ,   kąt panelu  monitora można regulować do 60 stopni. System Funtoro zainstalowany został dla 65 niezależnych  użytkowników w jednym autobusie – tylu bowiem pasażerów  może zabrać jeden  autokar Irizar I6.  
System multimediów Funtoro można zobaczyć  w pokazowym 19-osobowym busie Funtoro, należącym do firmy DRABPOL, która to oferuje na polskim rynku wspomniane multimedia.


 

Katagoria: autobusy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 6 lat temu.