Select Page


MAN: Borussia Dortmund otrzymuje nowy Fanmobil


 

„Mistrzowie podróżują MANem” – teraz hasło to dotyczy także gadżetów, które na każdy mecz piłkarskiej drużyny Borussia Dortmund będą dowożone przez MAN Fanmobile i sprzedawane bezpośrednio fanom klubu BVB. Firma MAN przebudowała ciągnik siodłowy zgodnie z wymaganiami klubu sportowego i zapewniła jego wystrój w barwach klubu. Drużyna Bundesligi Borussia Dortmund już od ponad dziesięciu lat podróżuje na mecze swoim ekskluzywnym autokarem MAN.

Matthias Zerber, dyrektor BVB Merchabdising GmbH: „Wkrótce pojazdami MAN będą przewożeni nie tylko profesjonaliści, ale także artykułu handlowe dla naszych fanów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać firmę MAN jako partnera, który rozszerza swoje zaangażowanie na rzecz Borussi Dortmund poza udostępniony dotychczas autokar dla drużyny.”

Andreas Lampersbach, kierownik działu komunikacji koncernu w MAN SE: „Nasza partnerska współpraca z Borussią Dortmund układa się bardzo dobrze. Oprócz dotychczasowego autokaru dla drużyny oraz pojazdu Meister-Mobil nasi inżynierowie przygotowali już trzeci indywidualny pojazd dla BVB – Fanmobil.”

Mobilny sklep z artykułami dla fanów drużyny może pomieścić bardzo bogatą paletę produktów. Będzie on wykorzystywany z okazji meczy krajowych i zagranicznych oraz w ramach innych imprez organizowanych przez Borussię Dortmund.


 

Katagoria: autobusy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.