Select Page


Setra: oferuje zindywidualizowane pokładowe filmy


 

Setra, marka koncernu Daimler, powiększa swą ofertę usług w zakresie obsługi klientów. Od początku roku firmy komunikacji autobusowej mają możliwość witania gości na pokładach swoich autokarów indywidualnym filmem wideo. Podczas czterominutowej projekcji pasażerowie otrzymują atrakcyjną informację na temat ekologicznych zalet podróżowania autobusami, a także specyficznych walorów w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy, wyróżniających autokary turystyczne marki Setra.

Od chwili rozpoczęcia podróży na monitorach pokładowych ukazują się dobrze widoczne praktyczne wskazówki dotyczące obsługi foteli oraz ustawiania lampek do czytania i nawiewów. Ponadto film zwraca uwagę pasażerów na obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa w autokarach Setra TopClass 400 i Setra ComfortClass 400.

Pokładowy film wideo dostępny w jedenastu wersjach językowych
Film jest dostępny w jedenastu wersjach językowych: niemieckiej, angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej, holenderskiej, greckiej, portugalskiej, słowackiej, polskiej i norweskiej. Niewielkim kosztem firmy przewozowe mogą włączyć do projekcji indywidualne komunikaty kierowane do klientów w postaci wyświetlania logo firmy, pokazu slajdów czy własnego filmu. Wybór pozostawiono klientom, którzy wszelkich informacji i porad na temat możliwości indywidualizacji filmów i ich kosztów mogą zasięgać u przedstawicieli generalnych Setry i pracowników działów handlowych. Film wideo można też zamówić na stronie  www.setra.de.

Serwis wideo odciąża kierowcę
Lothar Holder, członek zarządu EvoBus GmbH, odpowiedzialny za sprzedaż autokarów marki Setra, uważa nowoczesną ofertę wideo za udane połączenie komfortu i bezpieczeństwa: „Oferując usługę zindywidualizowanego pokładowego filmu wideo, wspomagamy naszych klientów w reklamowaniu własnej firmy. Ponadto odciążamy kierowcę autokaru, który może jeszcze intensywniej i skuteczniej skoncentrować się na sytuacji w ruchu drogowym.”


 

Katagoria: autobusy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.