Select Page


Solaris Bus & Coach S.A : Zaprojektuj symbol graficzny dla poznańskich Solarisów Tramino


 

Firma Solaris Bus & Coach S.A. wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Poznaniu oraz redakcją „Polska Głos Wielkopolski” ogłaszają konkurs na symbol graficzny poznańskich Solarisów Tramino. Na zwycięzcę konkursu czekają atrakcyjne narody.

„Liczymy na kreatywność, oryginalne podejście do tematu i poczucie humoru – mówi o idei konkursu Solange Olszewska, Prezes firmy Solaris Bus & Coach S.A. – Tak jak symbolem naszych autobusów jest zielony jamnik, tak chcielibyśmy aby tramwaje marki Solaris w Poznaniu też posiadały swój wyróżnik, charakterystyczny tylko dla tego miasta. Mamy nadzieję, że wśród nadesłanych prac znajdzie się ta jedyna, którą zostanie oznaczonych 40 tramwajów Tramino dla Poznania”

Propozycje znaków graficznych począwszy od dzisiaj można zgłaszać do 7 czerwca na adres redakcji „Głosu Wielkopolskiego” lub pocztą elektroniczną na adres promocja@glos.com. O szczegółach dotyczących zgłoszeń można przeczytać w regulaminie konkursu publikowanym na stronach internetowych organizatorów akcji.

Na zwycięzcę konkursu czekają atrakcyjne nagrody: MacBook oraz wynajem tramwaju na imprezę okolicznościową. Ponadto przewidziane są nagrody dodatkowe za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca: odtwarzacz blue ray oraz bilet roczny komunikacji miejskiej w Poznaniu.

Szczegółowy regulamin konkursu (tutaj) 

Katagoria: autobusy
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.