Select Page


VDL CBC: zmienia nazwę na VDL Bus Center


 

W marcu 2011 VDL Coach & Bus Center i VDL Centre Bus & Car (VDL CBC) zmieniają nazwę na VDL Bus Center. Jednocześnie VDL Bus Center otrzyma nowe logo, które będzie nawiązywać do nowego loga VDL Bus & Coach. Dla VDL Bus & Coach jest to logiczny krok w stronę dalszego rozwoju oraz pozycjonowania przedsiębiorstwa i marki VDL.

Wszystkie marki, wszystkie typy, jeden partner

Jako ekspert w handlu pojazdami używanymi VDL Bus Center może oprzeć się na swoim długoletnim doświadczeniu. Dla zakupu i sprzedaży używanych autobusów  w VDL Bus Center obowiązuje jeden koncept „Wszystkie marki-wszystkie typy-jeden partner”. VDL Bus Center koordynuje nie tylko ogólną ofertę wszystkich przedsiębiorstw autobusowych VDL, ale także kupuje celowo u innych oferentów. Oferta obejmuje kompletną paletę autobusów, od autobusów dla publicznego transportu osobowego do autobusów podróżnych oraz mini- i midibusów w wybranym wyposażeniu i dla wybranego zastosowania. Dodatkowo oprócz własnych siedzib w Veldhoven (Holandia), Büren (Niemcy) oraz Goussainville (Francja) VDL Bus Center posiada renomowanych przedstawicieli handlowych w kilku europejskich krajach. W ten sposób klienci są obsługiwani jeszcze lepiej i szybciej.

Dni otwartych drzwi w Büren
Podczas dni otwartych 19 i 20 marca, niemiecka siedziba w Büren po raz pierwszy zaprezentuje się pod nową nazwą VDL Bus Center GmbH wraz z nowym logiem. Krótko po tym zmiany nastąpią w siedzibie holenderskiej (VDL Bus Center bv) i francuskiej (VDL Bus Center sarl).


 

Katagoria: autobusy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.