Select Page


Wanicki: Irizar i4 dla Link Bus


 

03 lutego 2012 w siedzibie firmy Wanicki w Mogilanach pod Krakowem miało miejsce wydanie autobusu marki Irizar i4. Jest to pierwszy autobus integralny wydany przez firmę Wanicki, autoryzowanego przedstawiciela marki IRIZAR.

Pojazd zakupiła  firma LINK-BUS Kraków s.c. z przeznaczeniem na trasę Kraków-Wrocław. Autobus zakupiony przez firmę LINK-BUS jest autokarem 13-metrowym, 2-osiowym wyposażonym w silnik DAF PR265- 360HP Euro V oraz skrzynię biegów ZF ASTRONIC 12s 2700 + INTARDER. Posiada 57 miejsc siedzących oraz 11 stojących.

Irizar i4 został stworzony specjalnie z myślą o drogach miejskich i międzymiastowych. Jest to autobus idealny na potrzeby transportu miejskiego, krótkodystansowego, szkolnego lub firmowego. Utrzymuje wszystkie standardy jakości, komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa charakteryzujące produkty Irizar.

Irizar i4 charakteryzuje wysoka zdolność przystosowywania do potrzeb klientów i użytkowników. Jest oferowany w szerokiej gamie długości w przedziale od 9,4 metra do 15 metrów, jak również w różnych wykończeniach i wysokościach podłogi.


 

Katagoria: autobusy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.