Select Page


Budimex buduje z MAN’em


oto-foto_02
 

Budimex, jedna z największych spółek budowlanych w Polsce konsekwentnie stawia na pojazdy marki MAN. W tym roku flota firmy powiększy się o 20 wywrotek z napędem 8×8.

W dniu 25 kwietnia br. w siedzibie firmy KH Kipper w Kajetanowie przedstawiciele firmy Budimex uroczyście odebrali pierwsze 10 wywrotek MAN TGS 41.460 8×8 BB. Klucze do żółtych MAN-ów otrzymali przedstawiciele Budimexu: Dyrektor Oddziału Usług Sprzętowych Jarosław Żyliński, Dyrektor ds. technicznych Jacek Szumski oraz Menedżer Produktu Michał Sepsiak. W przekazaniu wzięli udział  Rajmund Pezowicz i Ireneusz Piętka odpowiedzialni za sprzedaż flotową w MAN Truck & Bus Polska oraz przedstawiciele firmy KH Kipper.

W tym roku Budimex – lider polskiego rynku budowlanego powiększy swoją flotę o 20 pojazdów marki MAN – wszystkie z tylnozsypowymi zabudowami firmy KH-Kipper. Pojazdy zostaną przeznaczone do realizacji nowych inwestycji w północnej Polsce. Będzie można je zobaczyć na najtrudniejszych odcinkach prac budowlanych – dosłownie tam gdzie kończą się drogi.
Budimex od kilku lat stawia na markę MAN przy zakupie pojazdów ciężarowych. Podczas intensywnych prac budowlanych, często w trudnym terenie tylko najbardziej niezawodne pojazdy zdają egzamin. Stąd kolejne zakupy ciężarówek z logo lwa. Do tego dochodzi elastyczne podejście i odpowiednie zaplecze serwisowe, decydujące o wyborze oferty MAN.

„Sprzedaż nawet jednego pojazdu dla Budimexu traktujemy bardzo prestiżowo. Każda marka chce być obecna we flocie tego budowlanego koncernu, traktując to jako doskonałe referencje dla swoich pojazdów – mówi Rajmund Pezowicz, manager odpowiedzialny za sprzedaż flotową w MAN Truck & Bus Polska. – Trzon naszych dostaw stanowią pojazdy z napędem na wszystkie osie, które mogą działać w każdych warunkach. Są one przeznaczone do pracy w najcięższym terenie i takie właśnie modele dostarczymy w tym roku. Oprócz nich Budimex co jakiś czas zamawia u nas wysoko wyspecjalizowane pojazdy takie, jak polewaczki czy pogotowie techniczne, które zabezpieczają budowalne inwestycje.”

Budimex to największy generalny wykonawca na polskim rynku budowlanym, realizujący inwestycje drogowe, kolejowe oraz projekty przemysłowe i energetyczne. W 2018 roku firma obchodzi jubileusz 50-lecia.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 1 rok temu.