Select Page


DAF: 30 ciągników DAF XF105 dla Transmas


 

2 lutego 2011 r. w siedzibie dealera DAF, Warsaw Trucks Center w Długołęce k. Wrocławia, odbyła się uroczystość wydania 18 ciągników DAF XF105 Super Space Cab dla firmy Transmas. Firma ta zakupiła w DAF Trucks Polska łącznie 30 ciągników, a w ostatnich dniach zamówiła kolejnych 6 sztuk. Podczas uroczystości wydania samochodów firmę reprezentował prezes zarządu firmy pan Ireneusz Stefaniak.

Wszystkie zakupione ciągniki wyposażone są w 12-biegową zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic, układ telematyki DAF i dwa zbiorniki paliwa o łącznej objętości 1495 litrów. Posiadają spoilery, nocny zamek do drzwi, zabezpieczający kierowców przed napaściami i włamaniami, lodówkę, klimatyzacje postojową DIRNA oraz CB radio. Kierowca w kabinie ma do dyspozycji luksusowy fotel i komfortowy fotel zmiennika.

Firma Transmas z Dolnego Śląska działa na rynku od 20 lat i zajmuje się transportem międzynarodowym. W swej działalności użytkowała już pojazdy DAF, a obecnie skupiła się na wymianie w swej flocie starszych modeli na najnowsze DAFy XF105.

Informacje na temat firmy DAF oraz produktów marki DAF dostępne są na stronach: www.daftrucks.pl.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.