Select Page


DAF: All Fresh Polska odebrało ciągniki FT XF105


 

W siedzibie dealera DAF, Warsaw Trucks Center w Długołęce k. Wrocławia, firma All Fresh Polska odebrała 10 ciągników siodłowych FT XF105.460 Super Space Cab. Podczas uroczystości wydania samochodów firmę reprezentował prezes zarządu firmy pan Adam Siwiaszczyk.

Podpisany kontrakt obejmuje zakup 10 ciągników FT XF 105.460 Super Space Cab w kolorze białym. Samochody wyposażone są w intarder ZF, zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic oraz klimatyzację postojową DIRNA. „Wszystkie nasze pojazdy mają podwójne obsady kierowców. Ważne jest dla nas, aby kabiny naszych pojazdów były przestronne, wygodne i dobrze wyposażone. Zakupione DAFy całkowicie spełniają te wymagania. Również techniczne dane dotyczące spalania DAF-ów nas satysfakcjonują. O wyborze DAF-ów zdecydowało również bardzo pozytywne podejście handlowców WTC do klienta.” – podkreślił prezes All FGresh, pan Adam Siwiaszczyk.

All Fresh Logistics GmbH istnieje od 2004 r. Swoją siedzibę firma posiada w Wals-Siezenheim koło Salzburga w Austrii. W Polsce firma rozpoczęła działalność w grudniu 2010 r. Firma All Fresh zajmuje się logistyką i transportem żywności na terenie Europy, zwłaszcza w Austrii i Hiszpanii.

Firma WTC Sp. z o.o., działa na terenie południowo-zachodniej Polski. Jej główną siedzibą jest Wrocław, ale posiada również oddział w Ozimku, koło Opola. Jest autoryzowanym dealerem firmy DAF Trucks Polska Sp. z o.o. i zajmuje się sprzedażą, jak i serwisem samochodów ciężarowych.

Informacje na temat firmy DAF i WTC oraz produktów marki DAF zamieszczone są na stronach: www.daftrucks.pl i www.dwtc.pl.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.