Select Page


DAF: Nowy serwis firmy DAF w Iłowej


 

Firma ESA Trucks, autoryzowany dealer firmy DAF, otworzyła nową stację serwisowo- sprzedażową w Koninie Żagańskim k/Iłowej. Dogodna lokalizacja (30 km od przejścia granicznego Olszyna), jak również szeroki wachlarz usług zapewnią klientom kompleksową obsługę.

Usługi oferowane w nowym obiekcie obejmują m.in.:
– sprzedaż i serwis pojazdów marki DAF,
– autoryzowany serwis naczep Schmitz,
– tachografy cyfrowe,
– serwis Toll Collect,
– Okręgową Stację Kontroli Pojazdów,
– myjnię.

Nowy serwis obsługiwany będzie przez spółkę ESA Trucks Iłowa i jest jednym z elementów tworzącego się największego w Polsce kompleksu dla kierowców. Z myślą o klientach oddana do użytku zostanie niebawem również stacja benzynowa ORLEN, restauracja oraz inne udogodnienia w postaci pryszniców, pralni itp. Znaczącym udogodnieniem będzie 100 miejsc parkingowych wraz z całodobową ochroną. Na parkingu będą wydzielone miejsca pod naczepy chłodnie z gniazdami do ładowania. Dzięki temu kierowcy będą mogli spokojnie nocować w ciszy, bez konieczności słuchania hałaśliwej pracy agregatu. Atrakcją będzie także pas zieleni z zadaszonymi budkami, do których zostanie doprowadzona woda, prąd, co da możliwość podgrzania wody w czajniku czy przygotowania ciepłego posiłku we własnym zakresie.

W serwisie DAFa dokonywane będą różnorodne naprawy pojazdów ciężarowych wszystkich marek. Hale wyposażone zostaną m.in. w podnośniki i suwnice oraz inne najnowsze urządzenia stosowane w branży motoryzacyjnej.

Nowy kompleks serwisowo-sprzedażowy ESA znajduje się na przedłużeniu trasy autostrady A4 z krajową 18-tką w kierunku przejścia granicznego w Olszynie, w odległości 30 km od tzw. węzła w Krzywej w kierunku zachodniej granicy kraju. Droga ta łączy transeuropejski korytarz transportowy, a więc Drezno, Berlin z południową Polską, Słowacją czy Ukrainą.

Otwarcie nowego serwisu w Iłowej jest najważniejszą inwestycją firmy ESA. Będzie to pierwszy w Polsce tak kompleksowy autoryzowany serwis marki DAF wraz z pełną infrastrukturą dla podróżujących.

ESA Trucks Poznań Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku. Firma należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.