Select Page


DAF: Pojazdy DAF LF dla EKO Holding


 

Firma EKO Holding, jedna z największych sieci supermarketów w Polsce, odebrała w siedzibie dealera DAF Warsaw Trucks Center w Długołęce k. Wrocławia 3 pojazdy DAF LF55. To pierwsze DAFy w całej flocie firmy.   

Zakupione pojazdy DAFy LF 55.180 oraz LF55.220 posiadają zabudowy chłodnicze firmy Igloocar, agregaty chłodnicze Thermo King V-500 oraz platformy załadowcze firmy BAR Cargolift o nośności 1500 kg. każda. Wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację i posiadają pneumatyczne zawieszenie oraz blokadę tylnego mostu. DAF LF55.180 spełnia restrykcyjną normę emisji spalin EEV, a dwa pozostałe normę Euro 5.

Jak przyznają przedstawiciele firmy EKO Holding, pomimo braku wcześniejszych doświadczeń z DAFem, o wyborze pojazdów firmy DAF zadecydowały najkorzystniejsza oferta całkowitych kosztów 1 km oraz niezwykle lekkie podwozia ciężarówek DAF.

Grupa EKO HOLDING S.A. z siedzibą we Wrocławiu, jest jedną z największych sieci supermarketów w Polsce – liczy 270 sklepów EKO, ponad  600 placówek franczyzowych Rabat oraz ponad 100 drogerii Jasmin. W prawie tysiącu sklepach Grupy EKO Holding, codziennie robi zakupy ponad 500 tys. Polaków. Do EKO Holding S.A. należy również Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. (PGD), krajowy lider hurtowej dystrybucji drogeryjnej. W asortymencie firmy znajdują się artykuły kosmetyczne, chemiczne i higieniczne W 2010 roku Grupa EKO Holding z sukcesem zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma WTC Sp. z o.o., działa na terenie południowo-zachodniej Polski. Jej główną siedzibą jest Wrocław, ale posiada również oddział w Ozimku, koło Opola. Jest autoryzowanym dealerem firmy DAF Trucks Polska Sp. z o.o. i zajmuje się sprzedażą, jak i serwisem samochodów ciężarowych.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.