Select Page


DAF: Stacja serwisowa w Wyszkowie


 

W Wyszkowie działa już kolejny, trzeci punkt serwisowy firmy TB Truck & Trailer Serwis, która jest autoryzowanym dealerem DAFa.

Wyposażony jest w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie. Budynek serwisowo-sprzedażowy posiada 1500 m2, a teren wokół niego zajmuje 1,5 hektara. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF obsługuje wszystkie marki pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep.

W hali serwisowej znajdują się: cztery stanowiska obsługowo – naprawcze, w tym dwa kanały. Warsztat wyposażony jest również w nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF. Na wyposażeniu serwisu znajduje się również komputer diagnostyczny WABCO, a do końca roku 2010 posiadał będzie także autoryzacje BPW, Knorr, SAF a także Carrier Transicold. Warsztat obsługuje 6 wykwalifikowanych mechaników oraz 2 osoby w punkcie obsługi klienta i magazynie.

TB Truck & Trailer Serwis oferuje również kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą.


TB Trucks & Trailer Serwis Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. Firma należy do grupy Van Tilburg-Bastianen, jednego z najstarszych dealerów DAFa w Holandii, a na polskim rynku działa od stycznia 2007 roku. Jako autoryzowany dealer marki DAF firma posiada obecnie trzy obiekty serwisowe: w Wolicy k/ Warszawy, Wyszkowie oraz Rzgowie k/Łodzi.

Informacje na temat firm DAF i TB oraz produktów marki DAF zamieszczone są na stronach: www.daftrucks.pl oraz www.tb.eu.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.