Select Page


DAF TRUCKS: Sachs Trans odbiera pierwszego DAFa XF Euro 6


 

 28 maja 2013 r. w siedzibie firmy DAF Trucks Polska w Wolicy nastąpiło uroczyste przekazanie pierwszego w Polsce ciągnika siodłowego DAF XF Euro 6 firmie Sachs Trans z Radlina. Samochód odebrał właściciel firmy pan Marek Sachs wraz z żoną, córką oraz synami, którzy wspólnie zarządzają firmą.

Kabina zamówionego pojazdu DAF XF Euro 6 w wersji Super Space Cab jest w kolorze czarnym, natomiast jej wnętrze posiada kolor sky. Wyposażony jest w silnik Paccar MX13 460 KM, reflektory LED, światła skylight, Truck Navigation Radio, blokadę nocną DAF Night Lock, aluminiowe felgi oraz hamulec silnikowy MX Engine Brake.

Firma Sachs Trans zakupiła swój pierwszy pojazd DAF na początku lat 90-tych XX wieku  i posiada obecnie własny tabor 108 samochodów marki DAF spełniających normy emisji Euro 5. „Jesteśmy wierni marce DAF ze względu na jakość pojazdów, która koresponduje z naszym podejściem do maksymalnej jakości świadczonych usług naszym klientom” – powiedział Pan Marek Sachs, właściciel firmy Sachs Trans. Flota firmy Sachs jest jedna z największych flot DAFa w Polsce i stale poszerza zakres swoich usług oferując, poza standardowym transportem drobnicowym, przewóz towarów ADR oraz ładunków ponadgabarytowych. Stały kontakt telefoniczny z kierowcami zapewniają realizację każdego zlecenia na najwyższym poziomie. Dzięki ciągłemu rozwojowi i polityce stabilnego wzrostu Sachs Trans jest liderem w swoim regionie, podziwianym za sprawność i jakość świadczonych usług. Certyfikat ISO oraz otrzymane, liczne nagrody i wyróżnienia, jak Gazela Biznesu dobitnie świadczą o profesjonalnym podejściu Zarządu do biznesu. Firma zajmuje się transportem międzynarodowym na terenie całej Unii Europejskiej, która ma swoje biura w Polsce w Radlinie w województwie Śląskim, jak i w Czechach.
Pojazdy firmy Sachs Trans wielokrotnie były wyróżniane nagrodami za najładniejszy pojazd na różnych spotkaniach i wydarzeniach związanych z transportem drogowym.    

        


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.