Select Page


DAF: Tytuł Gazeli Biznesu 2012 dla DAF Trucks Polska


 

Firma DAF Trucks Polska uhonorowana została Gazelą Biznesu 2012 małych i średnich firm, prestiżowym tytułem dziennika Puls Biznesu.

Nagroda została przekazana firmie DAF Trucks Polska podczas uroczystej gali 13. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, która odbyła się 5 marca 2013 r. w ATM Studio w Warszawie. Lista rankingowa sporządzona na podstawie wyników firm z lat 2009-11 była najdłuższą w historii organizacji rankingu. W zmaganiach ostatniej edycji Gazel Biznesu łącznie udział brały 4342 firmy.  

Statuetki zostały przyznane przez tygodnik Puls Biznesu, a autorem rankingu jest firma Coface Poland.  

DAF Trucks Polska Sp. z o.o. należy do amerykańskiego koncernu PACCAR Inc, jednego z największych na świecie producentów pojazdów ciężarowych. Jest jednocześnie jest czołowym producentem lekkich, średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych w Europie, mającym udział na poziomie 16,0% w rynku pojazdów w kategorii powyżej 16 t. Firma DAF produkuje kompleksową gamę ciągników siodłowych i pojazdów ciężarowych, dzięki czemu w jej ofercie można znaleźć pojazdy do wszystkich zastosowań transportowych. DAF jest również liderem usług związanych z produktami. Są to kontrakty serwisowe MultiSupport Repair and Maintenance, usługi finansowe świadczone przez dział PACCAR Financiall i dostawy najwyższej jakości części. Dodatkowo DAF opracowuje i wytwarza podzespoły, takie jak osie i silniki, dla producentów autobusów i autokarów na całym świecie. DAF Trucks N.V. jest właścicielem zakładów produkcyjnych w Eindhoven w Holandii, Westerlo w Belgii oraz Leyland w Wielkiej Brytanii i ponad 1000 punktów dealerskich i serwisowych w Europie.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.