Select Page


DAF: Ustroń – kolejny serwis na południu Polski


 

Ustroń jest już czwartą lokalizacją serwisową Grupy Wanicki, autoryzowanego dealera firmy DAF. Nowy punkt serwisowy znajduje się przy drodze nr 941, 4,5 km od zjazdu z trasy S1.

Obiekt położony jest na działce o powierzchni 4000m2, powierzchnia budynku to ok. 1200m2. Budynek posiada 4 przelotowe stanowiska naprawcze o długości 23 m, obsługiwane przez 6 wysoko wykwalifikowanych mechaników, a także 2 osoby w punkcie obsługi klienta oraz 2 handlowców części zamiennych obsługujących klientów mobilnie, tzn. możliwy jest bezpośredni dowóz części do siedziby klienta.

Serwis prowadzi działalność w zakresie bieżących napraw samochodów ciężarowych i osobowych, przeglądów okresowych a także serwisu naczep, zwłaszcza podzespołów Knorr-Bremze, Wabco, Haldex, BPW, SAF. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF prowadzi on sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Warsztat wyposażony jest w najnowsze urządzenia tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych. Dostępny jest również 24-godzinny serwis awaryjnego firmy DAF ITS. Jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, warsztat w Ustroniu przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów firmy BOVA. Oferuje usługę holowania pojazdu do warsztatu w przypadku braku możliwości naprawy poza terenem.

Nowa lokalizacja została utworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i jest rozszerzeniem działającego od ponad 10 lat serwisu w Krakowie .


Firma Wanicki jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe. W 1994 roku poszerzyła swoją działalność o usługi serwisowe, a w 1999 roku podpisała umowę dealerską z DAF Trucks Polska obejmującą sprzedaż i serwisowanie samochodów marki DAF.

Aktualna oferta firmy Wanicki to nowe i używane pojazdy marki DAF, sprzedaż i serwis autobusów BOVA, serwis autobusów SOLARIS, sprzedaż i serwis pojazdów dostawczych oraz sprzedaż i serwis maszyn budowlanych. Poza Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów i legalizacją tachografów firma Wanicki oferuje również profesjonale naprawy blacharskie i powypadkowe pojazdów wszystkich marek. Oprócz Ustronia, firma Wanicki zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów w Mogilanach k/ Krakowa, Rzeszowie i Lublinie.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.