Select Page


DAF: WTC Długołęka Dealerem Roku 2014


WTC_Dealer_Roku_2014_1
 

Grupa DBK zajęła wszystkie miejsca na podium konkursu o tytuł Dealera Roku 2014 marki DAF. Tytuł najlepszego dealera zdobył oddział Warsaw Truck Center z Długołęki pod
Wrocławiem.

Organizowany już po raz trzeci przez DAF Trucks Polska konkurs o tytuł najlepszego dealera pojazdów marki DAF ma na celu nagrodzenie punktów sprzedaży wyróżniających się najwyższą jakością obsługi. Biorą w nim udział wszyscy autoryzowani dealerzy samochodów ciężarowych holenderskiego producenta w Polsce. Kapituła konkursu pod uwagę bierze aspekty przekładające się w sposób bezpośredni na satysfakcję klienta, jak np. realizację planów sprzedaży, dostępność części i produktów, komunikację ofert specjalnych, czas reakcji na zapytania klienta czy też szybkość i poprawność wykonania usług. W tym roku tytuł Dealera Roku zdobyła należąca do Grupy DBK spółka Warsaw Truck Center z Długołęki. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 14 marca w hotelu Aroma Stone w Sycowie. – Ta nagroda to największe wyróżnienie dla dealera pojazdów ciężarowych DAF w Polsce. Dlatego cieszę się, że w tym roku trafiła ona właśnie do nas. Muszę tylko podkreślić, że choć nagrodę przyznano oddziałowi, tak naprawdę należy się ona ludziom.

Tytuł to zasługa ciężkiej i wieloletniej pracy całego zespołu – pracowników serwisu i punktu obsługi klienta, a także pracowników działów marketingu i sprzedaży– powiedział Andrzej Luniak, prezes zarządu Warsaw Truck Center, odbierając nagrodę. Dla zwycięskiego serwisu nagroda oznacza możliwość korzystania z logo i tytułu Dealera Roku DAF przez kolejny rok, co dla obecnych i potencjalnych klientów jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu pracowników firmy.

Po raz pierwszy w historii konkursu wszystkie miejsca na podium zajęły serwisy należące do jednej grupy. Drugie miejsce zdobył należący do Grupy DBK oddział Warsaw Truck Center z Ozimka k. Opola. Na trzecim miejscu znalazł się punkt dealerski spółki DBK ze Szczecina. Więcej informacji na www.grupadbk.com.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 5 lat temu.