Select Page


Daimler: Fuso Canter dla branży komunalnej


 

Należący do koncernu Daimler AG, Fuso Canter  może poszczycić się nowym, interesującym samochodem. Na podwoziu Fuso Canter 7C18/3850 zosał zabudowany kontener siatkowy do zbiórki selektywnej wraz z żurawiem FASSI F40B.21 i urządzeniem hakowym HKS 4. Nominalna moc załadunkowa i maksymalna moc techniczna  uzależniona jest od podwozia i wynosi odpowiednio 4 tony i 5 ton. Wymiary kontenera to 3800mm długości, 2200 mm szerokości i 1200mm wysokości.

Nowy produkt został zaprezentowany na wystawie podczas Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast w Rawie Mazowieckiej we wrześniu 2010 ciesząc się sporym zainteresowaniem. Pojazd demonstracyjny zabudowany jest na podwoziu z silnikiem EURO4, ale FUSO obecnie posiada w ofercie tylko silniki, które spełniają normę czystości spalin EEV, ostrzejszą niż norma Euro 5. Silniki te charakteryzujące się niskim zużyciem paliwa przy bardzo dobrych właściwościach trakcyjnych. Dzięki specjalnej, sztywnej konstrukcji ramy; podwozie Fuso Canter nadaje się doskonale pod specjalistyczne zabudowy dla różnych branż.

Samochody Fuso Canter objęte są gwarancją na 3 lata ,lub 150 tyś km . Więcej szczegółow o Fuso Canter na http://www.mitsubishifuso.pl


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.