Select Page


Iveco: Construction Tour 2012


 

Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów oraz maszyn budowlanych w Polsce.

To koncepcja promocji pojazdów budowlanych Iveco, która łączy w sobie nie tylko możliwość obejrzenia i przetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, ale również pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Iveco z grupy Fiat Industrial (Case New Holand) i Fiat Auto (Jeep), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnym dla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział.

Iveco gwarantuje testy pojazdów budowlanych w najbardziej wymagających warunkach. Formuła imprezy zakłada, że właściciele firm budowlanych i kierowcy mogą przetestować w naturalnym, niejednokrotnie ekstremalnie wymagającym środowisku ciężarówki i maszyny budowlane. Słowem we wszystkich lokalizacjach będzie można sprawdzić najmocniejszą reprezentację grupy Fiat Industrial i Fiat Auto.

Już 16 marca odbędzie się impreza inaugurująca cykl, który trwać będzie prawie dwa miesiące. W każdy piątek marca (16., 23., 30.) oraz w trzy piątki kwietnia (13., 20., 27.) w godzinach 11-16 Iveco wraz z partnerami zaprezentuje bogatą ofertę samochodów budowlanych. Imprezy odbywać się będą w sześciu lokalizacjach w całej Polsce w okolicach Białegostoku, Lublina, na Śląsku, w okolicach Krakowa, Bydgoszczy oraz Poznania.

Miejsce imprezy to, w zależności od możliwości danego regionu, żwirownia lub kopalnia, gdzie będzie można zobaczyć, a co istotniejsze sprawdzić możliwości Trakkera czy Iveco Astra oraz samochodów terenowych Jeep.

Iveco Construction Tour 2012 jest imprezą, w której uczestniczyć będą Iveco Poland, prezentujące gamę samochodów budowlanych (Iveco i Astra), CNH oferujące maszyny budowlane, firmy zabudowujące KH Kipper, Skibicki, Gervasi, Wielton, FM Leżajsk, Feber, Europolift oraz Michelin Polska, Petronas Polska, Iveco Capital, Fiat Auto Poland. Biorąc pod uwagę, różnorodną i bogatą ofertę organizatorów, uczestnicy będą mogli przetestować i zobaczyć w akcji nastepujące pojazdy: Trakker 8×4, Trakker 8×8, Trakker 6×4, Trakker 6×6, Stralis Rough Road, Iveco Astra 8×6, ciężkie maszyny Case New Holland – ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe oraz samochody terenowe Jeep.

Ponadto pojazdy, które będzie można zobaczyć to: Trakker 8×4 z betonomieszarka FM Leżajsk, maszyny kompaktowe Case New Holland, Trakker 8×4 z dźwigiem TCM. Niewątpliwą atrakcją tych spotkań jest interesująca oferta przygotowana przez Iveco i wszystkich Partnerów cyklu dla tych klientów, którzy odwiedzą imprezy. Słowem warto przyjemnie spędzić marcowy bądź kwietniowy piątkowy dzień z Iveco, gdyż gwarantuje to nie tylko moc wrażeń, ale również wymierne korzyści.

Zapisz się!


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.