Select Page


Iveco: EKOlogiczny i EKOnomiczny ECOSTRALIS


 

Po sukcesie ECODAILY, Iveco prezentuje na rynku model ECOSTRALIS, czyli program oferowania pojazdów przyjaznych dla środowiska został rozszerzony na flagowy okręt firmy – STRALIS.

Wraz z pojawieniem się ECOSTRALIS firma Iveco rozszerzyła swoją ofertę produktową i stworzyła wachlarz całkowicie odnowionych ciężkich pojazdów użytkowych cechujących się doskonałym połączeniem ekonomii i ekologii.

ECOSTRALIS zaspokaja rosnącą potrzebę rynku na mobilność, ograniczając równocześnie wpływ transportu drogowego na środowisko. Jak wszyscy wiemy, zrównoważony rozwój w świecie transportu to dla Iveco strategiczny wybór, w którym postrzega się nowatorstwo jako klucz do ograniczania oddziaływania na środowisko. Oddanie środowisku firmy Iveco szło w parze z nowatorstwem technicznym. ECOSTRALIS to najważniejszy wkład Iveco do mobilności w równowadze ze środowiskiem, to pojazd, który w swoich silnikach o niskim zużyciu paliwa łączy nowoczesną technologię, szacunek dla środowiska, wydajność i sprawność.

Silniki, aerodynamika i wszystkie układy elektroniczne w ECOSTRALIS zostały zoptymalizowane tak aby stał się on najlepszym kandydatem na najbardziej wydajny i ekologiczny pojazd w swojej kategorii. Zaawansowana technologia i wygoda kierowcy Wraz z pojazdem ECOSTRALIS Iveco raz jeszcze ustawia się na miejscu kierowcy, aby zaoferować pakiet cech i usług mających na celu polepszenie komfortu i bezpieczeństwa oraz ograniczenie zużycia paliwa, a także zwiększenie produktywności. Zostało to osiągnięte przez:
– dostarczenie wygodnego i sprawnego środowiska pracy kierowcy;
– dostarczenie szeregu wyrafinowanych układów aktywnego bezpieczeństwa dla znacznego ograniczenia ryzyka wypadku;
– zapewnienie kursów szkoleniowych pomagających kierowcom w wypracowaniu bezpieczniejszego i bardziej ekonomicznego stylu jazdy;
– uproszczenie pracy przewoźników drogowych przez dostarczenie nowatorskich układów telematycznych zdolnych do monitorowania danych eksploatacyjnych i trasy obieranej przez każdy pojazd z floty, a także sygnalizowania nadmiernego zużycia paliwa, optymalizowania tras oraz minimalizowania braku efektywności i czasów oczekiwania.

Rezultatem jest doskonałe połączenie technologii najnowszej generacji i uwzględnienia potrzeb zarówno przewoźników jak i kierowców. A to połączenie zostało uczynione jeszcze bardziej efektywnym przez zapewnienie kursów szkoleniowych pomagających kierowcom w zoptymalizowaniu stosowania przez nich zaawansowanej technologii dostępnej z ECOSTRALIS.

ECOSTRALIS: doskonała receptura, która łączy w sobie EKOnomię i EKOlogię
Mobilność w równowadze ze środowiskiem to dla Iveco więcej niż tylko jeden z celów: to sposób prowadzenia interesów, podejście, które wyznacza decyzje w życiu codziennym. W rzeczywistości ciągły rozwój to samo sedno kultury Iveco, co znajduje wyraz w obietnicy firmy Iveco nieustannego rozwijania produktów coraz bardziej zrównoważonych środowiskowo, a także:
– zagwarantowania maksimum wydajności przy minimum kosztów eksploatacji;
– minimalizowania oddziaływania na środowisko, w którym żyjemy i pracujemy.

ECOSTRALIS wnosi teraz te fundamentalne wartości do segmentu ciężkich pojazdów użytkowych, gdzie mogą być stosowane do przewozów zarówno średniojak też długodystansowych.

Ecostralis: Wspiera klientów przez cały okres życia pojazdu
W szczególności, ECOSTRALIS jest stworzony tak, aby uzyskiwać maksimum sprawności i minimum kosztów eksploatacji. Iveco zobowiązuje się wypełniać ten cel przez cały okres życia pojazdu, działając wraz z klientem:
– w chwili sprzedaży: pomagając określić najlepsze dopasowanie konfiguracji pojazdu do zadania i oferując rozwiązania finansowe dopasowane do każdej potrzeby, a także proponując wydłużone gwarancje i kontrakty serwisowe, tak aby zachować wartość pojazdu w czasie i sprawić, by zawsze był produktywny i ekonomiczny w eksploatacji;
– za każdym razem, gdy potrzebny jest serwis: oddając umiejętności i wiedzę całej sieci serwisowej Iveco do dyspozycji klienta, z zagwarantowaną dostępnością usług przez 24 godziny na dobę, 12 miesięcy w roku, aby zapewnić natychmiastową opiekę i możliwie najkrótszy czas przestoju, z gwarancją znakomitych wyników i wysokiej produktywności.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.