Select Page


Iveco: Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland


 

Massimiliano Perri objął stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland od 19 września 2011 r. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście lat doświadczenia w koncernie Iveco. Powraca do Polski po siedmiu latach, żeby być odpowiedzialnym za całokształt operacji Iveco.

Iveco Poland, jeden z liderów w sprzedaży pojazdów użytkowych i przemysłowych,w zeszłym roku obchodziło 15-lecie obecności w Polsce. Od początku tego roku Iveco wchodzi w skład grupy Fiat Industrial. Dla Iveco Polska pozostaje jednym z najważniejszych rynków w Europie.

Massimiliano Perri jest związany z Iveco od początku swojej kariery zawodowej tj. od 1998 r., kiedy to rozpoczął prace dla firmy Astra, przejętej przez Iveco w 1987 r., specjalizującej się w produkcji ciężkich wywrotek i samochodów specjalnych.

W latach 2001-2003 był odpowiedzialny w Iveco France za logistykę części zamiennych. Potem w latach 2003-2004 kierował Działem Customer Service (serwis i części zamienne) w Iveco Poland. Po powrocie do Włoch odpowiadał za zakupy części zamiennych dla europejskich fabryk Iveco. Od 2007 r. kierował z kolei Działem Customer Service w australijskiej filii Iveco. Ostatnio, od początku 2010 r., był odpowiedzialny za Działy Customer Service na 30 rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, w tym w Polsce, oraz na rynkach Dalekiego Wschodu.

„Z radością zaakceptowałem propozycje kierowania polskim przedstawicielstwem Iveco. Ani rynek, ani polskie realia nie są mi obce, bo już tu pracowałem i miałem stały kontakt z zespołem Iveco Poland nadzorując rynek polski w zakresie działań serwisowych. Jestem pewien, ze wspólnie jesteśmy w stanie umocnić pozycje Iveco, zwłaszcza w segmencie pojazdów ciężkich” – podkreśla nowy Dyrektor Generalny Iveco Poland.

Massimiliano Perri jest absolwentem Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Rzymskiego. Jak wielu Włochów jest miłośnikiem piłki nożnej i fanem sportów samochodowych. Lubi uprawiać sport na świeżym powietrzu i gra w golfa.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.