Select Page


IVECO: niezawodny partner w biznesie


SONY DSC
 

W lipcu ub. roku firma Korner z Radomska zakupiła partię 40 ciągników siodłowych IVECO. Dziś pojazdy te mają już na liczniku po kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i w opinii właściciela sprawują się doskonale.

Korner zajmuje się obsługą przedsiębiorstw z branży meblarskiej. Ponieważ posiada wiele oddziałów w całej Polsce, korzysta jedynie z nowoczesnych rozwiązań i wybiera ekonomiczne pojazdy o największym stopniu niezawodności. Transport to ważny obszar firmy Korner i dlatego zarząd firmy od lat współpracuje z IVECO Poland, które oferuje nowoczesne rozwiązanie biznesowe.

Współpraca IVECO i Korner trwa już kilkanaście lat. Na przestrzeni tego okresu samochody zostały dokładnie sprawdzone. Pan Krzysztof Widawski, właściciel firmy Korner, wymienia po kolei wszystkie modele ciężarówek włoskiego producenta. – Nowoczesną flotę pojazdów zaczynałem budować od modelu Eurotech, następnie zakupiłem EuroStary. To co wówczas zwróciło moją uwagę to bogate wyposażenie samochodów, które było oferowane już w standardzie – wspomina Krzysztof Widawski.

Współpraca zapoczątkowana przed laty daje dziś wiele korzyści obu stronom. IVECO Poland zna potrzeby swojego klienta, dlatego konfiguracja pojazdów jest jak najbardziej zoptymalizowana pod kątem jego potrzeb. Firma Korner docenia współpracę z IVECO z wielu powodów. – Po pierwsze te ciężarówki nigdy nas nie zawiodły. W dostawach just in time niezwykle ważna jest bezawaryjność samochodów, która pozwala na pracę bez przestojów i bezproblemowy dojazd do klientów – mówi Krzysztof Widawski. Dodatkowym zabezpieczeniem, jakie oferuje IVECO Poland, jest trzyletnia gwarancja i kontrakt serwisowy, które w razie awarii, zapewniają pomoc na terenie całej Europy. Kontrakt serwisowy na cały okres eksploatacji pojazdów pozwala na dokładne oszacowanie, ile kosztuje użytkowanie aut. W biznesie tego typu partnerstwo z producentem i dilerami jest niezbędna. Pozwala na wykorzystanie samochodów przez cały czas. Cały ciężar serwisu spoczywa w rękach IVECO. Krzysztof Widawski ocenia samochody, jako oszczędne w eksploatacji. Ciężarówki są tanie w obsłudze, szczególnie dlatego, że producent oferuje bardzo korzystne warunki umowy serwisowej. Ciężarówki Korner współpracują w systemie telematycznym, pozwalającym na lokalizowanie aut w trasie oraz przegląd ich czasu pracy – to znacznie ułatwia zarządzanie taborem.

– IVECO EcoStralis, które użytkuje firma Korner są samochodami niezwykle ekonomicznymi. Charakteryzują się one niskim zużyciem paliwa, co budzi duże zadowolenie klientów. Zaproponowaliśmy panu Krzysztofowi Widawskiemu możliwość przetestowania naszych najnowszych pojazdów IVECO HI-WAY, w których jako jedyny producent oferujemy silnik Euro 6 dużej mocy oparty wyłącznie na technologii SCR. Bardzo jesteśmy ciekawi jego opinii – mówi Piotr Suwała, District Sales Manager IVECO Poland.

Kierowcy z firmy Korner lubią swoje ciężarówki. Pojazdy IVECO mają duże kabiny i są bogato wyposażenie. Aby zwiększyć wygodę kierowców, samochody wyposażono we wszelkie dostępne udogodnienia, w tym m.in. klimatyzacje postojową. Komfort pracy podczas jazdy zapewnia dynamiczna jednostka napędowa Cursor 13 o mocy 500 KM. Silniki te są niezawodne i co najważniejsze doskonale sprawdzają się na długich trasach.

– W miarę rozwoju firmy będziemy również rozwijać naszą flotę o kolejne pojazdy. Nowe samochody będą już z silnikami Euro 6, gdyż filozofią naszej firmy jest ciągły rozwój i wysokie standardy pracy – podsumowuje Krzysztof Widawski.

Właściciel firmy Korner Krzysztof Widawski myśli już o zakupie kolejnych aut, tym razem z silnikami Euro 6. Nie wykluczone, że będzie to „Ciężarówka Roku 2013” – IVECO HI-WAY.

Materiał z wizyty w firmie Korner dostępny tutaj: http://youtu.be/V93iaEZs_NY


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.