Select Page


IVECO: Wydanie Eurocargo ML120EL22


 

Miesiąc maj Iveco Poland może zaliczyć do udanych, pomimo kapryśnej aury i braku słońca w dniu 7 maja odbyło się uroczyste wydanie pojazdów Iveco Eurocargo firmie Pepsi. Była to pierwsza wspólna transakcja Iveco Poland i  Pepsi Cola General Bottlers Poland. Liczymy na to, że właśnie rozpoczęta współpraca przyniesie obopólną satysfakcję.
W  Środzie Wielkopolskiej, w firmie Autonadwozia Matczak zostało wydane 20 Eurocargo ML120EL22 z zabudową  typu  Pivoplan produkcji Autonadwozia Matczak, wyposażonych w silnik 220KM, o ładowności 5960 kg. W miesiącu lipcu planujemy wydanie kolejnych 12 pojazdów.
Dostarczone  podwozia należą do grupy modeli specjalnie przystosowanych do dystrybucji miejskiej. Dzięki ramie o specjalnej konstrukcji i felgom o średnicy 17,5 cala w podwoziach 120EL górna powierzchnia ramy jest na bardzo małej wysokości (mniejszej niż 1m), przez co dostęp do kabiny oraz wnętrza zabudowy jest ułatwiony. Jest to szczególnie ważne, gdy kierowca musi kilkanaście lub kilkadziesiąt razy wysiąść z samochodu, aby dostarczyć towar do sklepu. Ta cecha w połączeniu z ekonomicznym, cichym, sześciocylindrowym silnikiem oraz bardzo wygodną kabiną tworzy doskonały pojazd przeznaczony do dystrybucji towarów takich jak napoje lub produkty spożywcze.
Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas przedstawiciele Pepsi General Bottlers Dyrektor Ryszard Windyga oraz Szef Floty Krzysztof Koseski, przedstawiciele Bär Cargolift Polska Sp. z o.o., Prezes Krzysztof Moskwiński,  Szef Sprzedaży w firmie Gerd Bar Gmbh Thomas Duerr oraz Dyrektor Finansowy Bar Cargolift Polska Piotr Wollschleager.  Autonadwozia Matczak reprezentował Prezes Jędrzej Matczak, natomiast Iveco Poland  Przemysław Górski Key Account Departament Manager  i Key Account Manager Bartosz Olszewski.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.