Select Page


Kamaz: Nowy reprezentant Kamaza w Polsce


kamaznew
 

Firma Autobagi Polska sp. z o.o została nowym krajowym generalnym i wyłącznym przedstawicielem Kamaza, rosyjskiego producenta szosowych, uterenowionych i terenowych ciężarówek, autobusów różnych typów oraz militarnych pojazdów specjalizowanych i specjalistycznych. Tym samym dotychczasowy niezależny rodzimy agent – dystrybutor Kamaza – krakowska spółka Kamaz Euro Trucks i wydzielona w oparciu o nią spółka Kamaz Truck utraciły licencję na sprzedaż i obsługę u nas jego wyrobów.

Autobagi Polska sp. z o.o. to filia – spółka-córka litewskiego przedsiębiorstwa Autobagi, zajmującego się u siebie na Litwie przemysłowym montażem, przeznaczonych głównie na rynki członków Unii Europejskiej, modeli Kamaza z silnikami Euro 5. Spółka ta istnieje od czerwca 2010 roku i ma siedzibę w Warszawie, gdzie mieści się również księgowość. Za sprzedaż odpowiada natomiast oddział w Liszkach k/Krakowa.

Krakowski oddział, funkcjonujący jako wydzielona struktura organizacyjna, nosząca nazwę Kamaz Polska, działa od początku lipca tego roku i przejął wszelkie uprawnienia wyłącznego krajowego przedstawiciela w zakresie sprzedaży oraz obsługi serwisowej, gwarancyjnej i pogwarancyjnej pojazdów marki Kamaz.

Wraz ze zmianą i odmłodzeniem oferty, trwają prace nad zabezpieczeniem klientom właściwej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. W tym celu prowadzone są rozmowy z 23 dotąd istniejącymi autoryzowanymi punktami serwisowymi, ukierunkowane na kontynuowanie dotychczasowej współpracy.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.